Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Mikéci pokračuje s HSG Varel-Friesland

Najlepší strelec HSG Varel-Friesland predĺžil zmluvu o dva roky.
10. mája 2016, autor: SITA

So službami slovenského hádzanára Mareka Mikéciho vládne v nemeckom klube HSG Varel-Friesland spokojnosť. Dokumentuje to aj aktuálna informácia z tímu účastníka III. ligy - skupina Západ, podľa ktorej Mikéci podpísal nový kontrakt a mužstvu trénera Andrzeja Staszewského zostane verný aj najbližšie dve sezóny. 

V tej uplynulej bol so 187 gólmi najlepším strelcom HSG a celkovo mu patrila 5. priečka v poradí kanonierov príslušnej skupiny treťoligovej súťaže, v ktorej Varel-Friesland obsadil konečnú 10. pozíciu. "Je najlepšou pravou spojkou ligy. Super, že zostáva," pochvalne vyhlásil na Mikéciho adresu Staszewski.

Tridsaťročný rodák z Galanty si dres Varelu-Friesland oblieka od roku 2012. "V Nemecku sa s manželkou cítime veľmi príjemne, Varel je malé mesto s viacerými peknými možnosťami na trávenie voľného času. V klube vládne rodinná atmosféra, je tu skvelé publikum. Máme mladé družstvo s dobrou perspektívou pre nadchádzajúcu sezónu," poznamenala ľavoruká opora treťoligistu.

Marek Mikéci predtým hrával za HC Štart Nové Zámky, Tatran Prešov a ŠKP Bratislava. S reprezentáciou mužov Slovenska sa predstavil na majstrovstvách Európy 2008 v Nórsku a o štyri roky neskôr v Srbsku.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner