Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Turnaj vo vybíjanej v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí 2016

Za 4 hodiny sa v Bratislave na 4 ihriskách odohralo až neuveriteľných 64 zápasov. 
15.5. 2016 Autor - redakcia
Súťažilo 26 družstiev z 20 škôl, čo predstavuje 315 detí. 

12.5.2016 sa konal veľký turnaj vo vybíjanej, ktorý organizoval najväčší hádzanársky klub na Slovensku, Športový klub polície Bratislava. Turnaj bol súčasťou projektu Športom za duševné zdravie detí, ktorému sa  ŠKP Bratislava venuje už 12 rokov. Projekt spočíva v organizovaní turnajov v minihádzanej a vo vybíjanej, s cieľom podpory športovania u školopovinnej mládeže.

Na turnaji vo vybíjanej sa súťažilo v dvoch kategóriách – 1.-2. ročník ZŠ a 3.-4. ročník ZŠ. Tento krát sme sa tešili z obrovského záujmu škôl o náš turnaj, keďže sa celkovo zúčastnilo až 26 družstiev z 20 škôl, čo predstavuje 315 detí. 

Za 4 hodiny sa tak na 4 ihriskách odohralo až neuveriteľných 64 zápasov. S organizáciou turnaja pomáhali aj mládežníci z nášho klubu, ktorí boli zapisovateľmi a rozhodcami na zápasoch, ale mali na starosti aj vyhodnocovanie jednotlivých tabuľkových umiestnení. Získavajú tak organizačné zručnosti a učia sa zodpovednosti pri plnení úloh. 

Umiestnenie v kategórii 1.-2. ročník

1. ZŠ Mierová

2. ZŠ Tbiliská

3. ZŠ Bieloruská

4. ZŠ Vazovova

5. ZŠ Holíčska

6. ZŠ Prokofievova

Umiestnenie v kategórii 3.-4.ročník

1. ZŠ Lachova

2. ZŠ M.Hodžu 1

3. ZŠ Rajčianska

4. ZŠ Vazovova

5. ZŠ M..Hodžu 2

6. ZŠ Mierová

7. ZŠ Drieňová

8. ZŠ Tbiliská

9. ZŠ Podzáhradná, ZŠ Holíčska, ZŠ Beňovského 2, ZŠ Prokofievova, ZŠ M.Hodžu 3, ZŠ Budatínska, ZŠ Rusovce, ZŠ Beňovského 1, ZŠ Ostredkova, ZŠ Dubová, ZŠ Tupolevova, ZŠ Žitavská

Najbližšie nás čaká Festival minihádzanej, ktorý sa bude konať 23.6.2016 na Záporožskej 8 v Bratislave, na ktorom budú hrať všetky 3 kategórie – 1.-4. ročník, 5.-6.ročník a 7.-9.ročník. Po turnaji nás čaká tradičný ŠKP-ácky Juniáles, ktorého sa zúčastnia všetky družstvá ŠKP Bratislava a vyhodnotia sezónu 2015/2016.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner