Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Titul medzi mladšími dorastencami si vybojovala Modra

Z titulu v prvej lige mladších dorastencov tešili hádzanári z Modry. Topoľčany skončili druhé.
22.5. 2016 Autor. redakcia
Majstrovský kolektív mladších dorastencov z Modry. Foto - FB stránka klubu

Rozhodovalo sa až v poslednom zápase. Mladší dorastenci Modry v ňom doma zdolali svojich priamych konkurentov v boji o titul z Topoľčian 21:19 a vybojovali si titul majstrov krajiny. 

„Mysleli sme, že to bude trošku jednoduchšie. Zápas o titul sa však hrá od 0:0 a som rád, že sa to zlomilo v náš prospech a chalani to zvládli. Celá sezóna však bola o jednom veľkom a veľmi dobrom kolektíve,“ povedal vo videu na FB stránke klubu Miroslav Ochaba, tréner mladších dorastencov a zároveň v Modre predseda klubu.

V sobotu tak prepukli v Modre veľké majstrovské oslavy. „Atmosféra bola vynikajúca. Ďakujem všetkým, ktorí prišli,“ povedal Ochaba.

Šampióni počas celej sezóny vybojovali v 22 zápasoch 42 bodov, o štyri viac ako druhé Topoľčany. Prehrali iba raz, ešte na jeseň a práve v Topoľčanoch. Zaváhania súpera tesne pred koncom sezóny Modru však posunulo na prvú priečku a šancu na titul už nepustili.

V sezóne strelili 688 gólov, dostali 532. Majstrami sa tak stali s kladným skóre + 156 gólov. Na druhom mieste v tabuľke skončili s 19. výhrami spomenuté Topoľčany, tretí sú hráči HK Slavoj Trebišov.

ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner