Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Titul medzi mladšími dorastencami si vybojovala Modra

Z titulu v prvej lige mladších dorastencov tešili hádzanári z Modry. Topoľčany skončili druhé.
22.5. 2016 Autor. redakcia
Majstrovský kolektív mladších dorastencov z Modry. Foto - FB stránka klubu

Rozhodovalo sa až v poslednom zápase. Mladší dorastenci Modry v ňom doma zdolali svojich priamych konkurentov v boji o titul z Topoľčian 21:19 a vybojovali si titul majstrov krajiny. 

„Mysleli sme, že to bude trošku jednoduchšie. Zápas o titul sa však hrá od 0:0 a som rád, že sa to zlomilo v náš prospech a chalani to zvládli. Celá sezóna však bola o jednom veľkom a veľmi dobrom kolektíve,“ povedal vo videu na FB stránke klubu Miroslav Ochaba, tréner mladších dorastencov a zároveň v Modre predseda klubu.

V sobotu tak prepukli v Modre veľké majstrovské oslavy. „Atmosféra bola vynikajúca. Ďakujem všetkým, ktorí prišli,“ povedal Ochaba.

Šampióni počas celej sezóny vybojovali v 22 zápasoch 42 bodov, o štyri viac ako druhé Topoľčany. Prehrali iba raz, ešte na jeseň a práve v Topoľčanoch. Zaváhania súpera tesne pred koncom sezóny Modru však posunulo na prvú priečku a šancu na titul už nepustili.

V sezóne strelili 688 gólov, dostali 532. Majstrami sa tak stali s kladným skóre + 156 gólov. Na druhom mieste v tabuľke skončili s 19. výhrami spomenuté Topoľčany, tretí sú hráči HK Slavoj Trebišov.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner