Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

V Michalovciach odohrajú Česko-slovenský pohár dorasteniek (program)

Súbojom Iuventa Michalovce - UDHK ŠG Nitra sa v piatok o 13.00 začína turnaj Česko-slovenského pohára dorasteniek.
3.6. 2016 Autor: web Iuventy Michalovce

V michalovskej Chemkostav aréne sa v závere týždňa uskutoční štvrtý ročník prestížneho Česko-slovenského pohára dorasteniek, na ktorom sa zúčastňujú majstri a vicemajstri oboch krajín, ktoré v minulosti tvorili spoločnú republiku.

Želiezko v ohni má aj domáca michalovská Iuventa, ktorú budú reprezentovať mladšie dorastenky. Aktuálny slovenský majster v Michalovciach obhajuje lanské prvenstvo. 

Kvarteto účastníkov pri mladších dorastenkách dopĺňa vicemajster SR UDHK ŠG Nitra, český majster DHC Plzeň a vicemajster HK Ivančice.

Pri starších dorastenkách sa turnaja zúčastnia majster Slovenska MHK Bytča, vicemajster HK AS Trenčín, obhajca vlaňajšieho prvenstva. Z Česka pricestuje majster DHK Zora Olomouc a účastníkov turnaja starších dorasteniek dopĺňa vicemajster TJ Sokol Písek.

Účastníci turnaja

Staršie dorastenky

MHK Bytča (majster Slovenska), HK AS Trenčín (vicemajster Slovenska), DHK Zora Olomouc (majster Českej republiky), TJ Sokol Písek (vicemajster Českej republiky)

Mladšie dorastenky

Iuventa Michalovce (majster Slovenska), UDHK ŠG Nitra (vicemajster Slovenska), DHC Plzeň (majster Českej republiky), HK Ivančice (vicemajster Českej republiky)

Program turnaja

Piatok 3. jún 2016

13.00 hod.: Iuventa Michalovce - UDHK ŠG Nitra (mladšie dorastenky)

15.00 hod.: MHK Bytča - HK AS Trenčín (staršie dorastenky)

17.00 hod.: DHC Plzeň - HK Ivančice (mladšie dorastenky)

19.00 hod.: DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek (staršie dorastenky)

Sobota 4. jún 2016

11.00 hod.: UDHK ŠG Nitra - DHC Plzeň (mladšie dorastenky)

13.00 hod.: HK AS Trenčín - DHK Zora Olomouc (staršie dorastenky)

15.00 hod.: Iuventa Michalovce - HK Ivančice (mladšie dorastenky)

17.00 hod.: MHK Bytča - TJ Sokol Písek (staršie dorastenky)

Nedeľa 5. jún 2016

9.00 hod.: UDHK ŠG Nitra - HK Ivančice (mladšie dorastenky)

11.00 hod.: HK AS Trenčín - TJ Sokol Písek (staršie dorastenky)

13.00 hod.: Iuventa Michalovce - DHC Plzeň (mladšie dorastenky)

15.00 hod.: DHK Zora Olomouc - MHK Bytča (staršie dorastenky)

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner