Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Vyžrebovanie WHIL žien pre sezónu 2016/2017

Najbližšiu sezónu WHIL v hádzanej žien odohrá šesť slovenských a sedem českých klubov.
26.6. 2016 Autor: redakcia

Prvý septembrový víkend sa začne už pätnásty ročník spoločnej česko-slovenskej súťaže hádzanárok s názvom WHIL. V sezóne 2016/2017 v súťaži bude štartovať rovnako ako v skončenej trinásť tímov. Z českej strany nastúpi sedem klubov, zo slovenskej šesť.

Do ligy sa neprihlásil posledný celok tabuľky HC Plzeň a nováčikom súťaže je HK AS Trenčín. Slovenský klub sa do WHIL vracia po piatich rokoch.

Slovensko tak bude mať v súťaži šesť zástupcov, okrem Trenčína nastúpi aj Iuventa Michalovce, Šaľa, Partizánske, Prešov a ŠKP Bratislava. Z českej strany bude WHIL hrať v sezóne 2016/2017 Most, Slavia Praha, Poruba, Zlín, Olomouc, Veselí nad Moravou a Písek.

Zoznam účastníkov WHIL v sezóne 2016/2017

Slovensko

Iuventa Michalovce, HK Slovan Duslo Šaľa, HK Slávia Partizánske, Bemaco Prešov, ŠKP Bratislava, HK AS Trenčín

Česká republika

DHK Baník Most, DHC Slavia Praha, DHC Sokol Poruba, HC Zlín, DHK Zora Olomouc, SHK Veselí nad Moravou, TJ Sokol Písek

Vyžrebovanie WHIL v hádzanej žien pre sezónu 2016/2017

Jesenná časť

1. kolo (3. - 4. september)

DHC Sokol Poruba - Iuventa Michalovce, SHK Veselí nad Moravou - ŠKP Bratislava, HK AS Trenčín - HC Zlín, HK Slávia Partizánske - DHC Slavia Praha, TJ Sokol Písek - Bemaco Prešov, DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc.

Voľno: HK Slovan Duslo Šaľa.

2. kolo (10. - 11. september)

Iuventa Michalovce - DHK Baník Most, Bemaco Prešov - DHC Sokol Poruba, DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek, HC Zlín - HK Slávia Partizánske, ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín, HK Slovan Duslo Šaľa - SHK Veselí nad Moravou.

Voľno: DHK Zora Olomouc.

3. kolo (17. - 18. september)

DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce, HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa, HK Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava, TJ Sokol Písek - HC Zlín, DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha, DHK Baník Most - Bemaco Prešov.

Voľno: SHK Veselí nad Moravou.

4. kolo (24. - 25. september)

Bemaco Prešov - DHK Zora Olomouc, DHC Slavia Praha - DHK Baník Most, HC Zlín - DHC Sokol Poruba, ŠKP Bratislava - TJ Sokol Písek, HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia Partizánske, SHK Veselí nad Moravou - HK AS Trenčín.

Voľno: Iuventa Michalovce.

5. kolo (28. september)

Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov, HK Slávia Partizánske - SHK Veselí nad Moravou, TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa, DHC Sokol Poruba - ŠKP Bratislava, DHK Baník Most - HC Zlín, DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha.

Voľno: HK AS Trenčín.

6. kolo (15. - 16. október)

DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce, HC Zlín - DHK Zora Olomouc, ŠKP Bratislava - DHK Baník Most, HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba, SHK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Písek, HK AS Trenčín - HK Slávia Partizánske.

Voľno: Bemaco Prešov.

7. kolo (22. - 23. október)

Iuventa Michalovce - HC Zlín, Bemaco Prešov - DHC Slavia Praha, DHK Zora Olomouc - ŠKP Bratislava, DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa, DHC Sokol Poruba - SHK Veselí nad Moravou, TJ Sokol Písek - HK AS Trenčín.

Voľno: HK Slávia Partizánske.

8. kolo (29. - 30. október)

ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce, HC Zlín - Bemaco Prešov, HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc, SHK Veselí nad Moravou - DHK Baník Most, HK AS Trenčín - DHC Sokol Poruba, HK Slávia Partizánske - TJ Sokol Písek.

Voľno: DHC Slavia Praha.

9. kolo (5. - 6. november)

Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa, DHC Sokol Poruba - HK Slávia Partizánske, DHK Baník Most - HK AS Trenčín, DHK Zora Olomouc - SHK Veselí nad Moravou, Bemaco Prešov - ŠKP Bratislava, DHC Slávia Praha - HC Zlín.

Voľno: TJ Sokol Písek.

10. kolo (12. - 13. november)

SHK Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce, ŠKP Bratislava - DHC Slavia Praha, HK Slovan Duslo Šaľa - Bemaco Prešov, HK AS Trenčín - DHK Zora Olomouc, HK Slávia Partizánske - DHK Baník Most, TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba.

Voľno: HC Zlín.

11. kolo (19. - 20. november)

Iuventa Michalovce - HK AS Trenčín, DHK Baník Most - TJ Sokol Písek, DHK Zora Olomouc - HK Slávia Partizánske, Bemaco Prešov - SHK Veselí nad Moravou, DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa, HC Zlín - ŠKP Bratislava.

Voľno: DHC Sokol Poruba.

12. kolo (7. - 8. január)

HK Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce, HK Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín, SHK Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha, HK AS Trenčín - Bemaco Prešov, TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc, DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most.

Voľno: ŠKP Bratislava.

13. kolo (14. - 15. január)

Iuventa Michalovce - TJ Sokol Písek, DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba, Bemaco Prešov - HK Slávia Partizánske, DHC Slavia Praha - HK AS Trenčín, HC Zlín - SHK Veselí nad Moravou, ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa.

Voľno: DHK Baník Most.

Jarná časť

14. kolo (21. - 22. január)

Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba, DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most, Bemaco Prešov - TJ Sokol Písek, ŠKP Bratislava - SHK Veselí nad Moravou, HC Zlín - HK AS Trenčín, DHC Slavia Praha - HK Slávia Partizánske.

Voľno: HK Slovan Duslo Šaľa.

15. kolo (28. - 29. január)

DHK Baník Most - Iuventa Michalovce, DHC Sokol Poruba - Bemaco Prešov, TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha, HK Slávia Partizánske - HC Zlín, HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava, SHK Veselí nad Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa.

Voľno: DHK Zora Olomouc.

16. kolo (4. - 5. február)

Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc, HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín, ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske, HC Zlín - TJ Sokol Písek, DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba, Bemaco Prešov - DHK Baník Most. 

Voľno: SHK Veselí nad Moravou.

17. kolo (11. - 12. február)

DHK Zora Olomouc - Bemaco Prešov, DHK Baník Most - DHC Slavia Praha, DHC Sokol Poruba - HC Zlín, TJ Sokol Písek - ŠKP Bratislava, HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa, HK AS Trenčín - SHK Veselí nad Moravou.

Voľno: Iuventa Michalovce.

18. kolo (18. - 19. február)

Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce, DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc, HC Zlín - DHK Baník Most, ŠKP Bratislava - DHC Sokol Poruba, HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek, SHK Veselí nad Moravou - HK Slávia Partizánske.

Voľno: HK AS Trenčín.

19. kolo (25. - 26. február)

Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha, DHK Zora Olomouc - HC Zlín, DHK Baník Most - ŠKP Bratislava, DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa, TJ Sokol Písek - SHK Veselí nad Moravou, HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín.

Voľno: Bemaco Prešov.

20. kolo (4. - 5. marec)

HC Zlín - Iuventa Michalovce, HK AS Trenčín - TJ Sokol Písek, SHK Veselí nad Moravou - DHC Sokol Poruba, HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most, ŠKP Bratislava - DHK Zora Olomouc, DHC Slavia Praha - Bemaco Prešov.

Voľno: HK Slávia Partizánske.

21. kolo (10. marec)

Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava, Bemaco Prešov - HC Zlín, DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa, DHK Baník Most - SHK Veselí nad Moravou, DHC Sokol Poruba - HK AS Trenčín, TJ Sokol Písek - HK Slávia Partizánske.

Voľno: DHC Slavia Praha.

22. kolo (25. - 26. marec)

HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce, HK Slávia Partizánske - DHC Sokol Poruba, HK AS Trenčín - DHK Baník Most, SHK Veselí nad Moravou - DHK Zora Olomouc, ŠKP Bratislava - Bemaco Prešov, HC Zlín - DHC Slavia Praha.

Voľno: TJ Sokol Písek.

23. kolo (1. - 2. apríl)

Iuventa Michalovce - SHK Veselí nad Moravou, DHC Slavia Praha - ŠKP Bratislava, Bemaco Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa, DHK Zora Olomouc - HK AS Trenčín, DHK Baník Most - HK Slávia Partizánske, DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek.

Voľno: HC Zlín.

24. kolo (8. - 9. apríl)

HK AS Trenčín - Iuventa Michalovce, TJ Sokol Písek - DHK Baník Most, HK Slávia Partizánske - DHK Zora Olomouc, SHK Veselí nad Moravou - Bemaco Prešov, HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha, ŠKP Bratislava - HC Zlín.

Voľno: DHC Sokol Poruba.

25. kolo (12. apríl)

Iuventa Michalovce - HK Slávia Partizánske, HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa, DHC Slavia Praha - SHK Veselí nad Moravou, Bemaco Prešov - HK AS Trenčín, DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek, DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba.

Voľno: ŠKP Bratislava.

26. kolo (22. apríl)

TJ Sokol Písek - Iuventa Michalovce, DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc, HK Slávia Partizánske - Bemaco Prešov, HK AS Trenčín - DHC Slavia Praha, SHK Veselí nad Moravou  HC Zlín, HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava.

Voľno: DHK Baník Most.

ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner