Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Kompletné vyžrebovanie 1. ligy v hádzanej mužov

Na družstvá čaká 14. kôl systémom každý s každým doma-vonku a následne nadstavba.
27.6. 2016 Autor: redakcia

Tretí septembrový víkend sa začnú aj súboje v 1. lige mužov v hádzanej. Oproti minulému roku sa súťaž už nebude hrať rozdelená na dve časti, ale len v jednej spoločnej celorepublikovej skupine.

Zo súťaže do Extraligy odchádzajú hráči Strojára Malacky, vo vyžrebovaní nefigurujú hráči HC Bardejov. Bývalú východnú skupinu tak bude zastupovať iba HK Slovan Levoča. Do súťaže na zápase namiesto Bardejova pribudlo družstvo ŠKP Akadémia.

Na družstvá čaká 14. kôl systémom každý s každým doma-vonku a následne nadstavba.

Vyžrebovanie - 1. liga v hádzanej mužov

1. kolo: 17. – 18.9.2016

 1A-1     ŠKP Akadémia - Vajnory                                          

 1A-2  17/18,00 Martin       - D. Streda                                        

 1A-3  17/18,00 Levoča       - Piešťany                                         

 1A-4     Cífer        - Stupava     


2. kolo : 24. – 25.9.2016

 1A-5     Vajnory      - Stupava                                          

 1A-6     Piešťany     - Cífer                                            

 1A-7     D. Streda    - Levoča                                           

 1A-8     ŠKP Akadémia - Martin 

                                       

3. kolo : 1. – 2.10.2016

 1A-9  1/18,00 Martin       - Vajnory                                          

 1A-10 1/18,00 Levoča       - ŠKP Akadémia                                     

 1A-11   Cífer        - D. Streda                                        

 1A-12   Stupava      - Piešťany 

                                        

4. kolo : 8. – 9.10.2016

 1A-13   Vajnory      - Piešťany                                         

 1A-14   D. Streda    - Stupava                                          

 1A-15   ŠKP Akadémia - Cífer                                            

 1A-16   Martin       - Levoča  

                                         

5. kolo : 15. – 16.10.2016

 1A-17 15/18,00 Levoča       - Vajnory                                          

 1A-18   Cífer        - Martin                                           

 1A-19   Stupava      - ŠKP Akadémia                                     

 1A-20   Piešťany     - D. Streda                                        


6. kolo : 22. – 23.10.2016

 1A-21   Vajnory      - D. Streda                                        

 1A-22   ŠKP Akadémia - Piešťany                                         

 1A-23  22/18,00 Martin       - Stupava                                          

 1A-24   Levoča       - Cífer     


7. kolo: 29. – 30.10.2016

 1A-25   Cífer        - Vajnory                                          

 1A-26   Stupava      - Levoča                                           

 1A-27   Piešťany     - Martin                                           

 1A-28   D. Streda    - ŠKP Akadémia  

                                   

8. kolo : 12. - 13.11.2016

 1B-1     Vajnory      - ŠKP Akadémia                                     

 1B-2     D. Streda    - Martin                                           

 1B-3     Piešťany     - Levoča                                           

 1B-4     Stupava      - Cífer                                            


9. kolo : 19. – 20.11.2016

 1B-5     Stupava      - Vajnory                                          

 1B-6     Cífer        - Piešťany                                         

 1B-7  19/18,00  Levoča       - D. Streda                                        

 1B-8  19/18,00  Martin       - ŠKP Akadémia 

                                    

10. kolo : 26. – 27.11.2016

 1B-9     Vajnory      - Martin                                           

 1B-10   ŠKP Akadémia - Levoča                                           

 1B-11   D. Streda    - Cífer                                            

 1B-12   Piešťany     - Stupava     

                                     

11. kolo : 25. – 26.2.2017

 1B-13   Piešťany     - Vajnory                                          

 1B-14   Stupava      - D. Streda                                        

 1B-15   Cífer        - ŠKP Akadémia                                     

 1B-16  25/18,00 Levoča       - Martin                                           


12. kolo : 4. – 5.3.2017

 1B-17   Vajnory      - Levoča                                           

 1B-18  4/18,00 Martin       - Cífer                                            

 1B-19   ŠKP Akadémia - Stupava                                          

 1B-20   D. Streda    - Piešťany            


13. kolo : 11. – 12.3.2017

 1B-21   D. Streda    - Vajnory                                          

 1B-22   Piešťany     - SKP Akadémia                                     

 1B-23   Stupava      - Martin                                           

 1B-24   Cífer        - Levoča                                           


14. kolo: 18. – 19.3.2017

 1B-25   Vajnory      - Cífer                                            

 1B-26  18/18,00 Levoča       - Stupava                                          

 1B-27  18/18,00 Martin       - Piešťany                                         

 1B-28   ŠKP Akadémia - D. Streda 


Termíny nadstavby pre obe skupiny o 1. – 4. a 5. – 8. miesto:

1.kolo 1. – 2.4.2017

2.kolo 8. – 9.4.2017

3.kolo 22. – 23.4.2017

4. kolo 29. – 30.4.2017

5. kolo 13. – 14.5.2017

6.kolo 20. – 21.5.2017

ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner