Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Kompletný rozpis 1. ligy v hádzanej žien

Na kluby čaká v súťaži 22. kôl systémom každý s každým doma-vonku. Posledné kolo je naplánované na polovicu mája 2017.
27.6. 2016 Autor: redakcia

Tretí septembrový víkend sa rozbehne aj 1. liga v hádzanej žien. Rovnako ako vlani ju bude hrať 12. klubov, najlepší si vybojuje právo štartu vo WHIL.

Do WHIL pred novou sezónou odišiel zo súťaže Trenčín, nikto nevypadol, nováčikom je Sereď.

Na kluby čaká v súťaži 22. kôl systémom každý s každým doma-vonku. Posledné kolo je naplánované na polovicu mája 2017.

Vyžrebovanie - 1.liga ženy

1. kolo : 17. – 18.9.2016

 2A-1     Stupava      - Topoľčany 

 2A-2     Nesvady      - Inter  BA 

 2A-3     Sereď        - Hlohovec 

 2A-4     Šurany       - Močenok 

 2A-5     Zlatná       - Bánovce 

 2A-6     Michalovce J - Bern.Košice


2. kolo : 24. – 25.9.2016

 2A-7     Topoľčany    - Bern.Košice                                      

 2A-8     Bánovce      - Michalovce J                                     

 2A-9     Močenok      - Zlatná                                           

 2A-10   Hlohovec     - Šurany                                           

 2A-11   Inter  BA    - Sereď                                            

 2A-12   Stupava      - Nesvady                    


3. kolo: 1. – 2.10.2016

 2A-13   Nesvady      - Topoľčany                                        

 2A-14   Sereď        - Stupava                                          

 2A-15   Šurany       - Inter BA                                          

 2A-16   Zlatná       - Hlohovec                                         

 2A-17   Michalovce J - Močenok                                          

 2A-18   Bern.Košice  - Bánovce                                       


4. kolo : 15. – 16.10.2016

 2A-19   Topoľčany    - Bánovce                                          

 2A-20   Močenok      - Bern.Košice                                      

 2A-21   Hlohovec     - Michalovce J                                      

 2A-22   Inter BA     - Zlatna                                           

 2A-23   Stupava      - Šurany                                           

 2A-24   Nesvady      - Sereď   

                                       

5. kolo : 22. – 23.10.2016

 2A-25   Sereď        - Topoľčany                                        

 2A-26   Šurany       - Nesvady                                          

 2A-27   Zlatná       - Stupava                                          

 2A-28   Michalovce J - Inter BA                                           

 2A-29   Bern.Košice  - Hlohovec                                         

 2A-30   Bánovce      - Močenok                                          


6. kolo: 29. – 30.10.2016

 2A-31   Topoľčany    - Močenok                                          

 2A-32   Hlohovec     - Bánovce                                          

 2A-33   Inter BA     - Bern.Košice                                      

 2A-34   Stupava      - Michalovce J                                      

 2A-35   Nesvady      - Zlatná                                           

 2A-36   Sereď        - Šurany          


7. kolo  : 5. – 6.11.2016

 2A-37   Šurany       - Topoľčany                                        

 2A-38   Zlatná       - Sereď                                            

 2A-39   Michalovce J - Nesvady                                          

 2A-40   Bern.Košice  - Stupava                                          

 2A-41   Bánovce      - Inter BA                                            

 2A-42   Močenok      - Hlohovec                                         



8. kolo: 12. – 13.11.2016

 2A-43   Topoľčany    - Hlohovec                                         

 2A-44   Inter BA     - Močenok                                          

 2A-45   Stupava      - Bánovce                                          

 2A-46   Nesvady      - Bern.Košice                                      

 2A-47   Sereď        - Michalovce J                                      

 2A-48   Šurany       - Zlatná                                        


9. kolo : 19. – 20.11.2016

 2A-49   Zlatná      - Topoľčany                                        

 2A-50   Michalovce J - Šurany                                           

 2A-51   Bern.Košice  - Sereď                                            

 2A-52   Bánovce      - Nesvady                                          

 2A-53   Močenok      - Stupava                                          

 2A-54   Hlohovec     - Inter  BA                                          


10. kolo : 10. – 11.12.2016

 2A-55   Topoľčany    - Inter BA                                           

 2A-56   Stupava      - Hlohovec                                         

 2A-57   Nesvady      - Močenok                                          

 2A-58   Sereď        - Bánovce                                          

 2A-59   Šurany       - Bern.Košice                                      

 2A-60   Zlatná       - Michalovce J                                    


11. kolo : 17. – 18.12.2016

 2A-61   Michalovce J - Topoľčany                                        

 2A-62   Bern.Košice  - Zlatná                                           

 2A-63   Bánovce      - Šurany                                           

 2A-64   Močenok      - Sereď                                            

 2A-65   Hlohovec     - Nesvady                                          

 2A-66   Inter BA     - Stupava         


12. kolo: 18. – 19.2.2017

 2B-1     Topoľčany    - Stupava                                          

 2B-2     Inter BA     - Nesvady                                          

 2B-3     Hlohovec     - Sereď                                            

 2B-4     Močenok      - Šurany                                           

 2B-5     Bánovce      - Zlatná                                           

 2B-6     Bern.Košice  - Michalovce J                                      


13. kolo: 25. – 26.2.2017

 2B-7     Bern.Košice  - Topoľčany                                        

 2B-8     Michalovce J - Bánovce                                          

 2B-9     Zlatná       - Močenok                                          

 2B-10   Šurany       - Hlohovec                                         

 2B-11   Sereď        - Inter  BA                                          

 2B-12   Nesvady      - Stupava                   


14. kolo: 4. - 5.3.2017

 2B-13   Topoľčany    - Nesvady                                          

 2B-14   Stupava      - Sereď                                            

 2B-15   Inter BA     - Šurany                                           

 2B-16   Hlohovec     - Zlatná                                           

 2B-17   Močenok      - Michalovce J                                      

 2B-18   Bánovce      - Bern.Košice                            


15. kolo: 11. – 12.3.2017

 2B-19   Bánovce      - Topoľčany                                        

 2B-20   Bern.Košice  - Močenok                                          

 2B-21   Michalovce J - Hlohovec                                         

 2B-22   Zlatná       - Inter  BA                                          

 2B-23   Šurany       - Stupava                                          

 2B-24   Sereď        - Nesvady                       


16. kolo : 25. – 26.3.2017

 2B-25   Topoľčany    - Sereď                                            

 2B-26   Nesvady      - Šurany                                           

 2B-27   Stupava      - Zlatná                                           

 2B-28   Inter BA     - Michalovce J                                      

 2B-29   Hlohovec     - Bern.Košice                                      

 2B-30   Močenok      - Bánovce              


17. kolo: 1. – 2.4.2017

 2B-31   Močenok      - Topoľčany                                        

 2B-32   Bánovce      - Hlohovec                                         

 2B-33   Bern.Košice  - Inter  BA                                          

 2B-34   Michalovce J - Stupava                                          

 2B-35   Zlatná       - Nesvady                                          

 2B-36   Šurany       - Sereď                                    


18. kolo : 8. – 9.4.2017

 2B-37   Topoľčany    - Šurany                                           

 2B-38   Sereď        - Zlatná                                          

 2B-39   Nesvady      - Michalovce J                                     

 2B-40   Stupava      - Bern.Košice                                      

 2B-41   Inter BA     - Bánovce                                          

 2B-42   Hlohovec     - Močenok                                          


19. kolo: 22. – 23.4.2017

 2B-43   Hlohovec     - Topoľčany                                        

 2B-44   Močenok      - Inter BA                                           

 2B-45   Bánovce      - Stupava                                          

 2B-46   Bern.Košice  - Nesvady                                          

 2B-47   Michalovce J - Sereď                                            

 2B-48   Zlatná       - Šurany                              


20. kolo : 29. – 30.4.2017

 2B-49   Topoľčany    - Zlatná                                           

 2B-50   Šurany       - Michalovce J                                      

 2B-51   Sereď        - Bern.Košice                                      

 2B-52   Nesvady      - Bánovce                                          

 2B-53   Stupava      - Močenok                                          

 2B-54   Inter BA     - Hlohovec                                         


21. kolo : 6. – 7.5.2017

 2B-55   Inter BA     - Topoľčany                                        

 2B-56   Hlohovec     - Stupava                                          

 2B-57   Močenok      - Nesvady                                          

 2B-58   Bánovce      - Sereď                                            

 2B-59   Bern.Košice  - Šurany                                           

 2B-60   Michalovce J - Zlatná 


22. kolo: 13. – 14.5.2017

 2B-61   Topoľčany    - Michalovce J                                      

 2B-62   Zlatná       - Bern.Košice                                      

 2B-63   Šurany       - Bánovce                                          

 2B-64   Sereď        - Močenok                                          

 2B-65   Nesvady      - Hlohovec                                         

 2B-66   Stupava      - Inter BA

ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner