Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Vyžrebovanie 1. ligy starších dorastencov

Sezóna sa začne druhý septembrový týždeň a skončí v závere budúceho mája súbojmi o Česko-slovenský pohár.
2.7. 2016 Autor: redakcia

Druhý septembrový víkend sa šesticou zápasov začne nový ročník najvyššej súťaže starších dorastencov v hádzanej. Oproti minulému ročníku ju bude hrať 12 družstiev, pribudli Bojnice-Martin.

Hneď v prvom kole budú mať diváci v Prešove možnosť vidieť reprízu záverečného súboja nedávno skončenej sezóny, keď si v napínavom zápase v Prešove vybojovali titul hráči ŠKP Bratislava.

Sezóna sa skončí koncom budúceho mája súbojmi o Česko-slovenský pohár.

Vyžrebovanie - 1. LIGA STARŠÍ  DORASTENCI                 

1. kolo: 10. – 11.9.2016

 5A-1     P.Bystrica   - Malacky-Stupava                                          

 5A-2     Prešov       - ŠKP BA                                           

 5A-3     Modra        - Levoča                                            

 5A-4     Hlohovec     - Bojnice-Martin                                        

 5A-5     Nové Zámky   - ŠG Košice                                        

 5A-6     Trebišov     - Topoľčany  

                    

2. kolo : 17. – 18.9.2016

 5A-7     Malacky-Stupava - Topoľčany                                        

 5A-8     ŠG Košice    - Trebišov                                         

 5A-9     Bojnice-Martin - Nové Zámky                                       

 5A-10 17/15,45 Levoča       - Hlohovec                                         

 5A-11   ŠKP BA       - Modra                                            

 5A-12   P.Bystrica   - Prešov  

                                      

3. kolo: 24. – 25.9.2016

 5A-13   Prešov       - Malacky-Stupava                                         

 5A-14   Modra        - P.Bystrica                                       

 5A-15   Hlohovec     - ŠKP BA                                           

 5A-16   Nové Zámky   - Levoča                                           

 5A-17   Trebišov     - Bojnice-Martin                                          

 5A-18   Topoľčany    - ŠG Košice 

   

4. kolo : 1. – 2.10.2016

 5A-19   Malacky-Stupava - ŠG Košice                                        

 5A-20   Bojnice-Martin - Topoľčany                                        

 5A-21  1/15,45 Levoča       - Trebišov                                         

 5A-22   ŠKP BA       - Nové Zámky                                       

 5A-23   P.Bystrica   - Hlohovec                                         

 5A-24   Prešov       - Modra               


5. kolo : 8. – 9.10.2016

 5A-25   Modra        - Malacky-Stupava                                         

 5A-26   Hlohovec     - Prešov                                           

 5A-27   Nové Zámky   - P.Bystrica                                       

 5A-28   Trebišov     - ŠKP BA                                           

 5A-29   Topoľčany    - Levoča                                            

 5A-30   ŠG Košice    - Bojnice-Martin                                         


6. kolo  : 15. – 16.10.2016

 5A-31   Malacky-Stupava - Bojnice-Martin                                          

 5A-32  15/15,45 Levoča       - ŠG Košice                                        

 5A-33   ŠKP BA       - Topolcany                                        

 5A-34   P.Bystrica   - Trebišov                                         

 5A-35   Prešov       - Nové Zámky                                       

 5A-36   Modra        - Hlohovec   


7. kolo  : 22. – 23.10.2016

 5A-37   Hlohovec     - Malacky-Stupava                                        

 5A-38   Nové Zámky   - Modra                                            

 5A-39   Trebišov     - Prešov                                           

 5A-40   Topoľčany    - P.Bystrica                                       

 5A-41   ŠG Košice    - ŠKP BA                                           

 5A-42   Bojnice      - Levoča 

                                                                                                 

8. kolo : 29. – 30.10.2016

 5A-43   Malacky-Stupava - Levoča                                            

 5A-44   ŠKP BA       - Bojnice-Martin                                         

 5A-45   P.Bystrica   - ŠG Košice                                        

 5A-46   Prešov       - Topoľčany                                        

 5A-47   Modra        - Trebišov                                         

 5A-48   Hlohovec     - Nové Zámky    

                                   

9. kolo : 12. – 13.11.2016

 5A-49   Nové Zámky   - Malacky-Stupava                                         

 5A-50   Trebišov     - Hlohovec                                         

 5A-51   Topoľčany    - Modra                                            

 5A-52   ŠG Košice    - Prešov                                           

 5A-53   Bojnice-Martin - P.Bystrica                                       

 5A-54  12/15,45 Levoča       - ŠKP BA                                           


10. kolo : 19. – 20.11.2016

 5A-55   Malacky-Stupava - ŠKP BA                                           

 5A-56   P.Bystrica   - Levoča                                           

 5A-57   Prešov       - Bojnice-Martin                                          

 5A-58   Modra        - ŠG Košice                                        

 5A-59   Hlohovec     - Topoľčany                                        

 5A-60   Nové Zámky   - Trebišov                                         


11. kolo: 26. – 27.11.2016

 5A-61   Trebišov     - Malacky-Stupava                                          

 5A-62   Topoľčany    - Nové Zámky                                       

 5A-63   ŠG Košice    - Hlohovec                                         

 5A-64   Bojnice-Martin - Modra                                            

 5A-65  26/15,45 Levoča       - Prešov                                           

 5A-66   ŠKP BA       - P.Bystrica                                       


12. kolo: 25. - 26.2.2017

 5B-1     Malacky-Stupava - P.Bystrica                                       

 5B-2     ŠKP BA       - Prešov                                           

 5B-3  25/15,45 Levoča       - Modra                                            

 5B-4     Bojnice-Martin - Hlohovec                                         

 5B-5     ŠG Košice    - Nové Zámky                                       

 5B-6     Topoľčany    - Trebišov                                         


13. kolo : 4. – 5.3.2017

 5B-7     Topoľčany    - Malacky-Stupava                                          

 5B-8     Trebišov     - ŠG Košice                                        

 5B-9     Nové Zámky   - Bojnice-Martin                                          

 5B-10   Hlohovec     - Levoča                                            

 5B-11   Modra        - ŠKP BA                                           

 5B-12   Prešov       - P.Bystrica                              


14. kolo : 11. – 12.3.2017

 5B-13   Malacky-Stupava - Prešov                                           

 5B-14   P.Bystrica   - Modra                                            

 5B-15   ŠKP BA       - Hlohovec                                         

 5B-16  11/15,45 Levoča       - Nové Zámky                                       

 5B-17   Bojnice-Martin - Trebišov                                         

 5B-18   SG Košice    - Topoľčany     


15. kolo: 18. – 19.3.2017

 5B-19   ŠG Košice    - Malacky-Stupava                                        

 5B-20   Topoľčany    - Bojnice-Martin                                          

 5B-21   Trebišov     - Levoča                                            

 5B-22   Nové Zámky   - ŠKP BA                                           

 5B-23   Hlohovec     - P.Bystrica                                       

 5B-24   Modra        - Prešov                                           


16. kolo : 25. – 26.3.2017

 5B-25   Malacky-Stupava - Modra                                            

 5B-26   Prešov       - Hlohovec                                         

 5B-27   P.Bystrica   - Nové Zámky                                       

 5B-28   ŠKP BA       - Trebišov                                         

 5B-29  25/15,45 Levoča       - Topoľčany                                        

 5B-30   Bojnice-Martin - ŠG Košice                                        


17. kolo : 1. – 2.4.2017

 5B-31   Bojnice-Martin - Malacky-Stupava                                          

 5B-32   ŠG Košice    - Levoča                                           

 5B-33   Topoľčany    - ŠKP BA                                           

 5B-34   Trebišov     - P.Bystrica                                       

 5B-35   Nové Zámky   - Prešov                                           

 5B-36   Hlohovec     - Modra                                            


18. kolo : 8. – 9.4.2017

 5B-37   Malacky-Stupava - Hlohovec                                         

 5B-38   Modra        - Nové Zámky                                       

 5B-39   Prešov       - Trebišov                                         

 5B-40   P.Bystrica   - Topoľčany                                        

 5B-41   ŠKP BA       - ŠG Košice                                        

 5B-42  8/15,45 Levoča       - Bojnice-Martin                                          


19. kolo: 22. – 23.4.2017

 5B-43  22/15,45 Levoča  - Malacky-Stupava                                         

 5B-44   Bojnice-Martin - ŠKP BA                                           

 5B-45   ŠG Košice    - P.Bystrica                                       

 5B-46   Topoľčany    - Prešov                                           

 5B-47   Trebišov     - Modra                                            

 5B-48   Nové Zámky   - Hlohovec                                         


20. kolo : 29. – 30.4.2017

 5B-49   Malacky-Stupava - Nové Zámky                                       

 5B-50   Hlohovec     - Trebišov                                         

 5B-51   Modra        - Topoľčany                                        

 5B-52   Prešov       - ŠG Košice                                        

 5B-53   P.Bystrica   - Bojnice-Martin                                        

 5B-54   ŠKP BA       - Levoča


21. kolo: 13. – 14.5.2017

 5B-55   ŠKP BA       - Malacky-Stupava                                        

 5B-56  13/15,45 Levoča       - P.Bystrica                                       

 5B-57   Bojnice-Martin - Prešov                                           

 5B-58   ŠG Košice    - Modra                                            

 5B-59   Topoľčany    - Hlohovec                                         

 5B-60   Trebišov     - Nové Zámky 


22. kolo : 20. – 21.5.2017

 5B-61   Malacky-Stupava - Trebišov                                         

 5B-62   Nové Zámky   - Topoľčany                                        

 5B-63   Hlohovec     - ŠG Košice                                        

 5B-64   Modra        - Bojnice-Martin                                        

 5B-65   Prešov       - Levoča                                            

 5B-66   P.Bystrica   - ŠKP BA  


Č-SR pohár dorastencov odohrajú najlepší 26. – 28.5.2017 

ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner