Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Vyžrebovanie 1. ligy starších dorasteniek

Sezóna sa starším dorastenkám skončí Česko-slovenským pohárom dorasteniek koncom mája.
4.7. 2016 Autor: redakcia

Tretí septembrový víkend sa začína nová sezóna najvyššej domácej súťaže v hádzanej starších dorasteniek. Obhajkyne prvenstva z Bytče začínajú zápasom v Stupave.

V súťaži bude tentoraz jedenásť družstiev, oproti minulému roku chýba v rozpise 

ŠŠK Drábova – Košice. Na každé z družstiev tak počas sezóny čaká dvakrát voľný žreb.

Sezóna sa skončí Česko-slovenským pohárom dorasteniek koncom mája.

Vyžrebovanie - 1. liga staršie dorastenky

1. kolo : 17. – 18.9.2016

 7A-1     Stupava      - Bytča                                            

 7A-2     Šaľa         - ŠKP BA                                           

 7A-3     Trenčín      - Nitra                                            

 7A-4     voľno        - Močenok                                          

 7A-5     Prešov       - Partizánske                                      

 7A-6     Michalovce   - Bern.Košice 


2. kolo: 24. – 25.9.2016

 7A-7     Bytča        - Bern.Košice                                      

 7A-8     Partizánske  - Michalovce                                       

 7A-9     Močenok      - Prešov                                           

 7A-10   Nitra        - voľno                                            

 7A-11   ŠKP BA       - Trenčín                                          

 7A-12   Stupava      - Šaľa                                             


3. kolo : 1. – 2.10.2016

 7A-13   Šaľa         - Bytča                                            

 7A-14   Trenčín      - Stupava                                          

 7A-15   voľno        - ŠKP BA                                           

 7A-16   Prešov       - Nitra                                            

 7A-17   Michalovce   - Močenok                                          

 7A-18   Bern.Košice  - Partizánske                                    


4. kolo : 15. – 16.10.2016

 7A-19   Bytča        - Partizánske                                      

 7A-20   Močenok      - Bern.Košice                                      

 7A-21   Nitra        - Michalovce                                       

 7A-22   ŠKP BA       - Prešov                                           

 7A-23   Stupava      - voľno                                            

 7A-24   Šaľa         - Trenčín                                          


5. kolo : 22. – 23.10.2016

 7A-25   Trenčín      - Bytča                                            

 7A-26   voľno        - Šaľa                                            

 7A-27   Prešov       - Stupava                                          

 7A-28   Michalovce   - ŠKP BA                                           

 7A-29   Bern.Košice  - Nitra                                            

 7A-30   Partizánske  - Močenok                                          


6. kolo : 29. - 30.10.2016

 7A-31   Bytča        - Močenok                                          

 7A-32   Nitra        - Partizánske                                      

 7A-33   ŠKP BA       - Bern.Košice                                      

 7A-34   Stupava      - Michalovce                                       

 7A-35   Šaľa         - Prešov                                           

 7A-36   Trenčín      - voľno                  


7. kolo : 5. – 6.11.2016

 7A-37   voľno        - Bytča                                            

 7A-38   Prešov       - Trenčín                                          

 7A-39   Michalovce   - Šaľa                                            

 7A-40   Bern.Košice  - Stupava                                          

 7A-41   Partizánske  - ŠKP BA                                           

 7A-42   Močenok      - Nitra   


8. kolo : 12. – 13.11.2017

 7A-43   Bytča        - Nitra                                            

 7A-44   ŠKP BA       - Močenok                                          

 7A-45   Stupava      - Partizánske                                      

 7A-46   Šaľa         - Bern.Košice                                      

 7A-47   Trenčín      - Michalovce                                       

 7A-48   voľno        - Prešov                                           


9. kolo : 19. – 20.11.2017

 7A-49   Prešov       - Bytča                                            

 7A-50   Michalovce   - voľno                                            

 7A-51   Bern.Košice  - Trenčín                                          

 7A-52   Partizánske  - Šaľa                                            

 7A-53   Močenok      - Stupava                                          

 7A-54   Nitra        - ŠKP BA                                           


10. kolo : 10. – 11.12.2016

 7A-55   Bytča        - ŠKP BA                                           

 7A-56   Stupava      - Nitra                                            

 7A-57   Šaľa         - Močenok                                          

 7A-58   Trenčín      - Partizánske                                      

 7A-59   voľno        - Bern.Košice                                      

 7A-60   Prešov       - Michalovce        


11. kolo : 17. – 18.12.2016

 7A-61   Michalovce   - Bytča                                            

 7A-62   Bern.Košice  - Prešov                                           

 7A-63   Partizánske  - voľno                                            

 7A-64   Močenok      - Trenčín                                          

 7A-65   Nitra        - Šaľa                                             

 7A-66   ŠKP BA       - Stupava                                          


12. kolo : 18. – 19.2.2017

 7B-1     Bytča        - Stupava                                          

 7B-2     ŠKP BA       - Šaľa                                             

 7B-3     Nitra        - Trenčín                                          

 7B-4     Močenok      - voľno                                            

 7B-5     Partizánske  - Prešov                                           

 7B-6     Bern.Košice  - Michalovce                                       


13. kolo: 25. – 26.2.2017

 7B-7     Bern.Košice  - Bytča                                            

 7B-8     Michalovce   - Partizánske                                      

 7B-9     Prešov       - Močenok                                          

 7B-10   voľno        - Nitra                                            

 7B-11   Trenčín      - ŠKP BA                                           

 7B-12   Šaľa         - Stupava                                          


14. kolo : 4. - 5.3.2017

 7B-13   Bytča        - Šaľa                                             

 7B-14   Stupava      - Trenčín                                          

 7B-15   ŠKP BA       - voľno                                            

 7B-16   Nitra        - Prešov                                           

 7B-17   Močenok      - Michalovce                                       

 7B-18   Partizánske  - Bern.Košice  


15. kolo : 11. – 12.3.2017

 7B-19   Partizánske  - Bytča                                            

 7B-20   Bern.Košice  - Močenok                                          

 7B-21   Michalovce   - Nitra                                            

 7B-22   Prešov       - ŠKP BA                                           

 7B-23   voľno        - Stupava                                          

 7B-24   Trenčín      - Šaľa                                            


16. kolo : 25. – 26.3.2017

 7B-25   Bytča        - Trenčín                                          

 7B-26   Šaľa         - voľno                                            

 7B-27   Stupava      - Prešov                                           

 7B-28   ŠKP BA       - Michalovce                                       

 7B-29   Nitra        - Bern.Košice                                      

 7B-30   Močenok      - Partizánske                                      


17. kolo : 1. – 2.4.2017

 7B-31   Močenok      - Bytča                                            

 7B-32   Partizánske  - Nitra                                            

 7B-33   Bern.Košice  - ŠKP BA                                           

 7B-34   Michalovce   - Stupava                                          

 7B-35   Prešov       - Šaľa                                           

 7B-36   voľno        - Trenčín                                        


18. kolo : 8. – 9.4.2017

 7B-37   Bytča        - voľno                                            

 7B-38   Trenčín      - Prešov                                           

 7B-39   Šaľa         - Michalovce                                       

 7B-40   Stupava      - Bern.Košice                                      

 7B-41   ŠKP BA       - Partizánske                                      

 7B-42   Nitra        - Močenok                                          


19. kolo : 22. – 23.4.2017

 7B-43   Nitra        - Bytča                                            

 7B-44   Močenok      - ŠKP BA                                           

 7B-45   Partizánske  - Stupava                                          

 7B-46   Bern.Košice  - Šaľa                                             

 7B-47   Michalovce   - Trenčín                                          

 7B-48   Prešov       - voľno              


20. kolo : 29. – 30.4.2017

 7B-49   Bytča        - Prešov                                           

 7B-50   voľno        - Michalovce                                       

 7B-51   Trenčín      - Bern.Košice                                      

 7B-52   Šaľa         - Partizánske                                      

 7B-53   Stupava      - Močenok                                          

 7B-54   ŠKP BA       - Nitra                                            


21. kolo : 6. – 7.5.2017

 7B-55   ŠKP BA       - Bytča                                            

 7B-56   Nitra        - Stupava                                          

 7B-57   Močenok      - Šaľa                                             

 7B-58   Partizánske  - Trenčín                                          

 7B-59   Bern.Košice  - voľno                                            

 7B-60   Michalovce   - Prešov   


22. kolo : 13. – 14.5.2017

 7B-61   Bytča        - Michalovce                                       

 7B-62   Prešov       - Bern.Košice                                      

 7B-63   voľno        - Partizánske                                      

 7B-64   Trenčín      - Močenok                                          

 7B-65   Šaľa         - Nitra                                            

 7B-66   Stupava      - ŠKP BA 


Č-SR pohár dorasteniek 26. – 28.5.2017                                        

ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner