Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Vyžrebovanie 1. ligy mladších dorastencov

Obhajca titulu z Modry má v prvom kole podľa vyžrebovania voľno. Topoľčany nastúpia na zápas v Trebišove.
9.7. 2016 Autor: redakcia

Druhý septembrový týždeň sa začne aj nový ročník prvej ligy v hádzanej mladších dorastencov. Oproti minulému roku bude súťaž hrať iba 11 družstiev (vlani ich bolo 12).

Z rozpisu vypadli posledná Levoča ale aj vlani piaty klub súťaže zo Sečoviec. Nováčikom v rozpise je družstvo Bojnice-Martin.

Obhajca titulu z Modry má v prvom kole podľa vyžrebovania voľno. Vo vzájomnom súboji už v prvom kole sa však stretnú druhé a tretie družstvo minulorčnej tabuľky – Topoľčany nastúpia na zápas v Trebišove.

Sezóna sa skončí koncom mája súbojom o Česko-slovenský pohár.

Vyžrebovanie - 1. liga mladších dorastencov 

1. kolo : 10. – 11.9.2016

 6A-1     P.Bystrica   - Malacky-Stupava                                          

 6A-2     Prešov       - ŠKP BA                                           

 6A-3     Modra        - voľno                                            

 6A-4     Hlohovec     - Bojnice-Martin                                         

 6A-5     Nové Zámky   - ŠG Košice                                        

 6A-6     Trebišov     - Topoľčany                           


2. kolo : 17. – 18.9.2016

 6A-7     Malacky-Stupava - Topoľčany                                        

 6A-8     ŠG Košice    - Trebišov                                         

 6A-9     Bojnice-Martin - Nové Zámky                                       

 6A-10   voľno        - Hlohovec                                         

 6A-11   ŠKP BA       - Modra                                            

 6A-12   P.Bystrica   - Prešov                                           


3. kolo : 24. – 25.9.2016

 6A-13   Prešov       - Malacky-Stupava                                         

 6A-14   Modra        - P.Bystrica                                       

 6A-15   Hlohovec     - ŠKP BA                                           

 6A-16   Nové Zámky   - voľno                                            

 6A-17   Trebišov     - Bojnice-Martin                                         

 6A-18   Topoľčany    - ŠG Košice                                        


4. kolo : 1. – 2.10.2016

 6A-19   Malacky-Stupava - ŠG Košice                                        

 6A-20   Bojnice-Martin - Topoľčany                                        

 6A-21   voľno        - Trebišov                                         

 6A-22   ŠKP BA       - Nové Zámky                                       

 6A-23   P.Bystrica   - Hlohovec                                         

 6A-24   Prešov       - Modra         


5. kolo : 8. – 9.10.2016

 6A-25   Modra        - Malacky-Stupava                                         

 6A-26   Hlohovec     - Prešov                                           

 6A-27   Nové Zámky   - P.Bystrica                                       

 6A-28   Trebišov     - ŠKP BA                                           

 6A-29   Topoľčany    - voľno                                            

 6A-30   ŠG Košice    - Bojnice-Martin                                         


6. kolo: 15. – 16.10.2016

 6A-31   Malacky-Stupava - Bojnice-Martin                                        

 6A-32   voľno        - SG Košice                                        

 6A-33   ŠKP BA       - Topoľčany                                        

 6A-34   P.Bystrica   - Trebišov                                         

 6A-35   Prešov       - Nové Zámky                                       

 6A-36   Modra        - Hlohovec 


7. kolo: 22. – 23.10.2016

 6A-37   Hlohovec     - Malacky-Stupava                                         

 6A-38   Nové Zámky   - Modra                                            

 6A-39   Trebišov     - Prešov                                           

 6A-40   Topoľčany    - P.Bystrica                                       

 6A-41   ŠG Košice    - ŠKP BA                                           

 6A-42   Bojnice-Martin - voľno                                            


8. kolo : 29. – 30.10.2016

 6A-43   Malacky-Stupava - voľno                                            

 6A-44   ŠKP BA       - Bojnice-Martin                                        

 6A-45   P.Bystrica   - ŠG Košice                                        

 6A-46   Prešov       - Topoľčany                                        

 6A-47   Modra        - Trebišov                                         

 6A-48   Hlohovec     - Nové Zámky                                       


9. kolo : 12. – 13.11.2016

 6A-49   Nové Zámky   - Malacky-Stupava                                          

 6A-50   Trebišov     - Hlohovec                                         

 6A-51   Topoľčany    - Modra                                            

 6A-52   ŠG Košice    - Prešov                                           

 6A-53   Bojnice-Martin - P.Bystrica                                       

 6A-54   voľno        - ŠKP BA        


10. kolo : 19. – 20.11.2016

 6A-55   Malacky-Stupava - ŠKP BA                                           

 6A-56   P.Bystrica   - voľno                                            

 6A-57   Prešov       - Bojnice-Martin                                         

 6A-58   Modra        - ŠG Košice                                        

 6A-59   Hlohovec     - Topoľčany                                        

 6A-60   Nové Zámky   - Trebišov                                         


11. kolo: 26. – 27.11.2016

 6A-61   Trebišov     - Malacky-Stupava                                         

 6A-62   Topoľčany    - Nové Zámky                                       

 6A-63   ŠG Košice    - Hlohovec                                         

 6A-64   Bojnice-Martin - Modra                                            

 6A-65   voľno        - Prešov                                           

 6A-66   ŠKP BA       - P.Bystrica                                       


12. kolo : 25. - 26.2.2017

 6B-1     Malacky-Stupava - P.Bystrica                                       

 6B-2     ŠKP BA       - Prešov                                           

 6B-3     voľno        - Modra                                            

 6B-4     Bojnice-Martin - Hlohovec                                         

 6B-5     ŠG Košice    - Nové Zámky                                       

 6B-6     Topoľčany    - Trebišov                                         


13. kolo: 4. – 5.3.2017

 6B-7     Topoľčany    - Malacky-Stupava                                         

 6B-8     Trebišov     - ŠG Košice                                        

 6B-9     Nové Zámky   - Bojnice-Martin                                         

 6B-10   Hlohovec     - voľno                                            

 6B-11   Modra        - ŠKP BA                                           

 6B-12   Prešov       - P.Bystrica                                       


14. kolo : 11. – 12.3.2017

 6B-13   Malacky-Stupava - Prešov                                           

 6B-14   P.Bystrica   - Modra                                            

 6B-15   ŠKP BA       - Hlohovec                                         

 6B-16   voľno        - Nové Zámky                                       

 6B-17   Bojnice-Martin - Trebišov                                         

 6B-18   ŠG Košice    - Topoľčany                                        


15. kolo : 18. – 19.3.2017

 6B-19   ŠG Košice    - Malacky-Stupava                                        

 6B-20   Topoľčany    - Bojnice-Martin                                         

 6B-21   Trebišov     - voľno                                            

 6B-22   Nové Zámky   - ŠKP BA                                           

 6B-23   Hlohovec     - P.Bystrica                                       

 6B-24   Modra        - Prešov                                           


16. kolo : 25. – 26.3.2017 

 6B-25   Malacky-Stupava - Modra                                            

 6B-26   Prešov       - Hlohovec                                         

 6B-27   P.Bystrica   - Nové Zámky                                       

 6B-28   ŠKP BA       - Trebišov                                         

 6B-29   voľno        - Topoľčany                                        

 6B-30   Bojnice-Martin - ŠG Košice                                        


17. kolo : 1. – 2.4.2017

 6B-31   Bojnice-Martin - Malacky-Stupava                                          

 6B-32   ŠG Košice    - voľno                                            

 6B-33   Topoľčany    - ŠKP BA                                           

 6B-34   Trebišov     - P.Bystrica                                       

 6B-35   Nové Zámky   - Prešov                                           

 6B-36   Hlohovec     - Modra                                            


18. kolo : 8. – 9.4.2017

 6B-37   Malacky-Stupava - Hlohovec                                         

 6B-38   Modra        - Nové Zámky                                       

 6B-39   Prešov       - Trebišov                                         

 6B-40   P.Bystrica   - Topoľčany                                        

 6B-41   ŠKP BA       - ŠG Košice                                        

 6B-42   voľno        - Bojnice-Martin                                         


19. kolo  : 22. – 23.4.2017

 6B-43   voľno        - Malacky-Stupava                                         

 6B-44   Bojnice-Martin - ŠKP BA                                           

 6B-45   ŠG Košice    - P.Bystrica                                       

 6B-46   Topoľčany    - Prešov                                           

 6B-47   Trebišov     - Modra                                            

 6B-48   Nové Zámky   - Hlohovec                                         


20. kolo: 29. – 30.4.2017

 6B-49   Malacky-Stupava - Nové Zámky                                       

 6B-50   Hlohovec     - Trebišov                                         

 6B-51   Modra        - Topoľčany                                        

 6B-52   Prešov       - ŠG Košice                                        

 6B-53   P.Bystrica   - Bojnice-Martin                                          

 6B-54   ŠKP BA       - voľno   


21. kolo : 13. – 14.5.2017

 6B-55   ŠKP BA       - Malacky-Stupava                                         

 6B-56   voľno        - P.Bystrica                                       

 6B-57   Bojnice-Martin - Prešov                                           

 6B-58   ŠG Košice    - Modra                                            

 6B-59   Topoľčany    - Hlohovec                                         

 6B-60   Trebišov     - Nové Zámky                                       


22. kolo : 20. – 21.5.2017

 6B-61   Malacky-Stupava - Trebišov                                         

 6B-62   Nové Zámky   - Topoľčany                                        

 6B-63   Hlohovec     - ŠG Košice                                        

 6B-64   Modra        - Bojnice-Martin                                        

 6B-65   Prešov       - voľno                                            

 6B-66   P.Bystrica   - ŠKP BA  

Č-SR pohár dorastencov 26. – 28.5.2017    

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner