Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Kompletné vyžrebovanie 1. ligy mladších dorasteniek

Sezóna sa začne tretí septembrový víkend a skončí sa koncom mája budúceho roku.
10.7. 2016 Autor: redakcia

Tretí septembrový víkend sa začne aj najvyššia domáce súťaž v hádzanej mladších dorasteniek. Oproti minulému roku súťaž čakajú niektoré zmeny.

Do súťaže vyžrebovali jedenásť klubov, na každý z klubov tak čaká dvakrát počas sezóny voľný žreb. Oproti minulému roku chýbajú ŠŠK-ZŠ Bernolákova16-Košice a 

HK Junior Močenok, naopak do nového ročníka pribudli hádzanárky z Vranova. Sezóna sa skončí posledný májový víkend súbojmi o Česko-slovenský pohár.



Vyžrebovanie - 1.liga mladšie dorastenky   

1. kolo : 17. – 18.9.2016

 8A-1     Stupava      - Bytča                                            

 8A-2     Šaľa         - ŠKP BA                                           

 8A-3     Trenčín      - Nitra                                            

 8A-4     voľno        - Vranov                                           

 8A-5     Prešov       - Partizánske                                      

 8A-6     Michalovce   - Dráb.Košice     


2. kolo : 24. – 25.9.2016

 8A-7     Bytča        - Dráb.Košice                                      

 8A-8     Partizánske  - Michalovce                                       

 8A-9     Vranov       - Prešov                                           

 8A-10   Nitra        - voľno                                            

 8A-11   ŠKP BA       - Trenčín                                          

 8A-12   Stupava      - Šaľa   


3. kolo: 1. – 2.10.2016

 8A-13   Šaľa         - Bytča                                            

 8A-14   Trenčín      - Stupava                                          

 8A-15   voľno        - ŠKP BA                                           

 8A-16   Prešov       - Nitra                                            

 8A-17   Michalovce   - Vranov                                           

 8A-18   Dráb.Košice  - Partizánske       


4. kolo : 15. – 16.10.2016

 8A-19   Bytča        - Partizánske                                      

 8A-20   Vranov       - Dráb.Košice                                      

 8A-21   Nitra        - Michalovce                                       

 8A-22   ŠKP BA       - Prešov                                           

 8A-23   Stupava      - voľno                                            

 8A-24   Šaľa        - Trenčín     


5. kolo : 22. – 23.10.2016

 8A-25   Trenčín      - Bytča                                            

 8A-26   voľno        - Šaľa                                             

 8A-27   Prešov       - Stupava                                          

 8A-28   Michalovce   - ŠKP BA                                           

 8A-29   Dráb.Košice  - Nitra                                            

 8A-30   Partizánske  - Vranov     


6. kolo : 29. - 30.10.2016

 8A-31   Bytča        - Vranov                                           

 8A-32   Nitra        - Partizánske                                      

 8A-33   ŠKP BA       - Dráb.Košice                                      

 8A-34   Stupava      - Michalovce                                       

 8A-35   Šaľa         - Prešov                                           

 8A-36   Trenčín      - voľno  

 

7. kolo  : 5. – 6.11.2016

 8A-37   voľno        - Bytča                                            

 8A-38   Prešov       - Trenčín                                          

 8A-39   Michalovce   - Šaľa                                             

 8A-40   Dráb.Košice  - Stupava                                          

 8A-41   Partizánske  - ŠKP BA                                           

 8A-42   Vranov       - Nitra        


8. kolo : 12. – 13.11.2017

 8A-43   Bytča        - Nitra                                            

 8A-44   ŠKP BA       - Vranov                                           

 8A-45   Stupava      - Partizánske                                      

 8A-46   Šaľa         - Dráb.Košice                                      

 8A-47   Trenčín      - Michalovce                                       

 8A-48   voľno        - Prešov   


9. kolo : 19. – 20.11.2017

 8A-49   Prešov       - Bytča                                            

 8A-50   Michalovce   - voľno                                            

 8A-51   Dráb.Košice  - Trenčín                                          

 8A-52   Partizánske  - Šaľa                                             

 8A-53   Vranov       - Stupava                                          

 8A-54   Nitra        - ŠKP BA                                           


10. kolo : 10. – 11.12.2016

 8A-55   Bytča        - ŠKP BA                                           

 8A-56   Stupava      - Nitra                                            

 8A-57   Šaľa         - Vranov                                           

 8A-58   Trenčín      - Partizánske                                      

 8A-59   voľno        - Dráb.Košice                                      

 8A-60   Prešov       - Michalovce                                       


11. kolo : 17. – 18.12.2016

 8A-61   Michalovce   - Bytča                                            

 8A-62   Dráb.Košice  - Prešov                                           

 8A-63   Partizánske  - voľno                                            

 8A-64   Vranov       - Trenčín                                          

 8A-65   Nitra        - Šaľa                                             

 8A-66   ŠKP BA       - Stupava                                          


12. kolo : 18. – 19.2.2017

 8B-1     Bytča        - Stupava                                          

 8B-2     ŠKP BA       - Šaľa                                            

 8B-3     Nitra        - Trenčín                                          

 8B-4     Vranov       - voľno                                            

 8B-5     Partizánske  - Prešov                                           

 8B-6     Dráb.Košice  - Michalovce                                       


13. kolo : 25. – 26.2.2017

 8B-7     Dráb.Košice  - Bytča                                            

 8B-8     Michalovce   - Partizánske                                      

 8B-9     Prešov       - Vranov                                           

 8B-10   voľno        - Nitra                                            

 8B-11   Trenčín      - ŠKP BA                                           

 8B-12   Šaľa        - Stupava  


14. kolo : 4. - 5.3.2017

 8B-13   Bytča        - Šaľa                                             

 8B-14   Stupava      - Trenčín                                          

 8B-15   ŠKP BA       - voľno                                            

 8B-16   Nitra        - Prešov                                           

 8B-17   Vranov       - Michalovce                                       

 8B-18   Partizánske  - Dráb.Košice                                      


15. kolo : 11. – 12.3.2017

 8B-19   Partizánske  - Bytča                                            

 8B-20   Dráb.Košice  - Vranov                                           

 8B-21   Michalovce   - Nitra                                            

 8B-22   Prešov       - ŠKP BA                                           

 8B-23   voľno        - Stupava                                          

 8B-24   Trenčín      - Šaľa                                            


16. kolo: 25. – 26.3.2017

 8B-25   Bytča        - Trenčín                                          

 8B-26   Šaľa         - voľno                                            

 8B-27   Stupava      - Prešov                                           

 8B-28   ŠKP BA       - Michalovce                                       

 8B-29   Nitra        - Dráb.Košice                                      

 8B-30   Vranov       - Partizánske                 


17. kolo : 1. – 2.4.2017

 8B-31   Vranov       - Bytča                                            

 8B-32   Partizánske  - Nitra                                            

 8B-33   Dráb.Košice  - ŠKP BA                                           

 8B-34   Michalovce   - Stupava                                          

 8B-35   Prešov       - Šaľa                                              

 8B-36   voľno        - Trenčín                                          


18. kolo : 8. – 9.4.2017

 8B-37   Bytča        - voľno                                            

 8B-38   Trenčín      - Prešov                                           

 8B-39   Šaľa         - Michalovce                                       

 8B-40   Stupava      - Dráb.Košice                                      

 8B-41   ŠKP BA       - Partizánske                                      

 8B-42   Nitra        - Vranov                                           


19. kolo : 22. – 23.4.2017

 8B-43   Nitra        - Bytča                                            

 8B-44   Vranov       - ŠKP BA                                           

 8B-45   Partizánske  - Stupava                                          

 8B-46   Dráb.Košice  - Šaľa                                            

 8B-47   Michalovce   - Trenčín                                          

 8B-48   Prešov       - voľno                     


20. kolo : 29. – 30.4.2017

 8B-49   Bytča        - Prešov                                           

 8B-50   voľno        - Michalovce                                       

 8B-51   Trenčín      - Dráb.Košice                                      

 8B-52   Šaľa         - Partizánske                                      

 8B-53   Stupava      - Vranov                                           

 8B-54   ŠKP BA       - Nitra  


21. kolo: 6. – 7.5.2017

 8B-55   ŠKP BA       - Bytča                                            

 8B-56   Nitra        - Stupava                                          

 8B-57   Vranov       - Šaľa                                             

 8B-58   Partizánske  - Trenčín                                          

 8B-59   Dráb.Košice  - voľno                                            

 8B-60   Michalovce   - Prešov                                           


22. kolo : 13. – 14.5.2017

 8B-61   Bytča        - Michalovce                                       

 8B-62   Prešov       - Dráb.Košice                                      

 8B-63   voľno        - Partizánske                                      

 8B-64   Trenčín      - Vranov                                           

 8B-65   Šaľa         - Nitra                                            

 8B-66   Stupava      - ŠKP BA  


Č-SR pohár dorasteniek 26. – 28.5.2017 

ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner