Pozrite si prenosy finálového dňa MS kadetiek v Bratislave

Na programe sú posledné štyri zápasy vrátane finále, ktoré sa hrá od 18:00.
31.7. 2016 Autor: redakcia
Hore Dánsko, dole Rusko - finálové súperky. Foto - SZH

Z celkového programu 92 zápasov zostávajú z MS kadetiek v Bratislave odohrať už len záverečné štyri. Je medzi nimi samozrejme aj ten najdôležitejší – finálový súboj o titul majstra sveta.

Rusko do finále prešlo v sobotu večer po výhre nad Južnou Kóreou 27:23. „V druhom polčase sme trošku stratili tempo, ale stále sme vo finále a z toho sa veľmi tešíme,“ povedal po výhre v semifinále nad Kóreou ruský asistent trénera Daniil Šmaevský.

Dánsko zase v severskom derby zdolalo Nórsko. „Odohrali sme fantastický druhý polčas, zrejme najlepší na celom turnaji, v útoku aj v obrane. Dnes ale nie je priestor na emócie, premýšľam už nad zajtrajším finále," povedal Heine Mogensen Eriksen, tréner dánskej reprezentácie pre oficiálny web šampionátu.

Finálový súboj sa hrá v Aegon aréne NTC od 18:00, vstup je voľný. Program finálového dňa sa však začína už od 10:30 súbojom o 7. miesto, nasleduje od 13:00 zápas o 5. miesto a od 15:30 ešte súboj o bronzové medaily.

Všetky zápasy si môžete pozrieť prostredníctvom internetovej služby Youtube aj na webe SZH.

Zostávajúci program - nedeľa 31. 7. (Aegon aréna NTC)

o 7. miesto: Chorvátsko - Švédsko (10.30 h)

o 5. miesto: Maďarsko - Francúzsko (13.00)

o 3. miesto: Nórsko - Kórejská republika (15.30)

finále: Dánsko - Rusko (18.00)