Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Úspešný Handball camp 2016 v Hlohovci plne obsadili

Mladí hádzanári opäť ukázali, že o svoj krásny šport majú záujem.
1.8. 2016 Autor: sporta.sk
Tento rok bolo plne obsadené. Foto: sporta.sk

V Hlohovci majú za sebou už štvrtý ročník obľúbeného letného kempu pre nádejných hádzanárov s názvom Handball camp 2016.

Do kempu sa okrem trénerov a stovky absolventov zapojili aj hráči A-tímu SPORTY, ktorí rovnako odovzdávali svoje skúsenosti a dozerali na celý priebeh. 

Okrem hádzanárskej abecedy si napríklad v prvý deň vyskúšali v rámci tréningu aj trávnik na ihrisku Slovana Hlohovec, či náradie v posilňovni. Nechýbal hádzanársky zápas, ale aj futbal či florbal. „Je to fajn, pekne sa nám to rozbehlo, no je to iba prvý deň, uvidíme, čo nastane počas ďalších,“ zhodnotil pracovitosť svojej skupiny František Zaťko počas streľby na bránu zo sedu.

A veľa sa toho dialo aj počas nasledujúcich dní. V utorok mali absolventi možnosť navštíviť prípravný zápas, v ktorom si SPORTA zmerala sily s Westom Viedeň. 

V ďalšom priebehu na nich však čakal aj voľnejší deň, večerná opekačka či viacero prednášok o hádzanej či zdravej výžive. O priebehu kempu podrobne organizátori informovali prostredníctvom fotogalérii na stránke www.sportacamp.sk, ale aj prostredníctvom stránky SPORTA.SK.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner