Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Minihádzaná

Minihandball - Portál nielen pre najmenších hádzanárov a hádzanárky.
12.9. 2016 - Autor: SZH, www.minihandball.sk
Naša najmladšia generácia veľmi málo športuje napriek tomu, že dnešnú generáciu detí ešte vychovávajú rodičia, ktorí boli zvyknutí v mladosti sa hýbať a veľa z nich tiež aktívne športovalo.  Ale keď nastúpi táto dnešná generácia detí do svojej rodičovskej role, zvyknutá na pohodlie domova a informačné technológie, tým už potom možno vôbec nepríde na myseľ, že by mali svoje deti viesť ku športu alebo aspoň k aktívnemu pohybu.

Veľa tradičných športov ako aj hádzaná prešlo v posledných rokoch metodickou revolúciou, ktorá mala za úlohu zatraktívniť športy pre najmenšie deti. Ešte pred dvadsiatimi  piatimi rokmi nikto nepoznal pojem minihádzaná.
Minihádzaná má deťom umožniť prežívať to, na čo by museli čakať ešte niekoľko rokov, zážitky a radosť z hry. Dnes už ľudia v kluboch začali chápať, že pokiaľ deti nadchnú a získajú ich pre svoj šport v útlom veku, majú tu najlepšiu šancu získať ich na celý život pre hádzanú.
Netreba nadávať na všetko okolo, usporiadajme spoločne ďalšie skvelé turnaje pre deti a dajme im šancu, aby si hádzanú zamilovali, aby sa ju naučili. Nie všetko sa dá spraviť rýchlosťou blesku, ale aj práca, ktorá ide po kroku má význam a raz sa nám určite vráti v podobe nových talentov a úspechov v hádzanej, na ktoré všetci čakáme.
Od roku 2012 je bezplatne poskytnutá doména minihandball.sk vrátane portálu, na ktorom je možné prezentovať prácu škôl a klubov. Zároveň slúži na výmenu – burzu turnajov. 

Spolu s portálom začali fungovať sociálne siete ako napr. profil na Facebooku, Google+ alebo Twitteri. Samostatnú časť tvorí video kanál na Youtube. Tu si je možné pozrieť videá z podujatí ako napr. Festival minihádzanej v nákupnom centre. Všetky videá sú neskrátené a pokiaľ to bolo možné, boli vložené vo FullHD kvalite. Aby to návštevníci stránok www.minihandball.sk mali ľahšie, bola do stránok vložená foto a video galéria. Aj vďaka tomu je všetko na jednom mieste a prístupné širokej verejnosti. 
Čo povedať na koniec, hádam len vetu jedného dievčatka po turnaji : „Bolo to super, už sa teším na ďalší turnaj." Slová spokojných detí sú tou najväčšou odmenou a povzbudením do ďalšej práce.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner