Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

ťahák extraligy HKM Šaľa - Tatran prešov na huste.tv

V stredu (12.10.) je v Šali naplánovaný očakávaný duel medzi priebežne tretím tímom a aktuálnym majstrom Extraligy. Začiatok zápasu je tradične o 18:00 hod. a na obrazovky v živom internetovom vysielaní ho opäť prinesie huste.tv.
11.10. 2016 - Autor: redakcia SZH
V očakávanej dohrávke 4. kola sa v zaujímavom dueli stretne priebežne tretí tím Extraligy HKM Šaľa s aktuálnym majstrom z Prešova. Zápas bol už dvakrát preložený pre povinnosti Tatrana Prešov v Lige majstrov, resp. pre povinnosti v SEHA Gazprom league. Do Šale pricestuje Prešov, aby si tentoraz naplnil povinosti v domácej súťaži. 

Šaľania, ktorí pred sezónou dosť výrazne zbrojili sú pred týmto duelom plní očakávania a nielen to. Posilnení skalpom - keď  ozbíjal  aj vicemajstrov Hlohovčanov na ich domácej pôde  o dva body (v 3.kole) a získali cenné body a ich zámerom je potrápiť Prešovčanov a pokúsiť sa získať aspoň bod. "Bude to určite zaujímavý zápas. Veľmi verím, že príde aj veľmi slušná divácka kulisa, čo je pre nás tak isto dôležité. Verím, že sa nám zajtra zadarí a potrápime majstra," vyjadril prianie pred duelom prezident HKM Šaľa Jozef Klačko.

V Šali sa črtá zaujímavý duel, ktorý prinesie na obrazovky internetová TV stanica huste.tv. Ako býva zvykom, zapás začne tradične už o 18:00 hod..

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner