Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

SZH predstavil nového autopartnera - spoločnosť auto ideal

Domáce prostredie má Slovenkám pomôcť naplniť postupové ciele
21.11.2016, Autor, Foto: SITA

Vedenie Slovenského zväzu hádzanej (SZH) takisto ako realizačný tím i hráčky očakáva od reprezentačného výberu žien úspešné vystúpenie na domácom turnaji I. fázy kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2017 v Nemecku.

"Samozrejme, naším cieľom je skončiť v Šali na jednej z dvoch postupových priečok. Aj preto sme sa podujali na organizáciu tohto turnaja a zabezpečili podmienky, aby sme dokázali zužitkovať šancu, ktorú máme pred sebou. Ja by som nechcel hovoriť o tom, že sme v konkurencii Ukrajiny, Litvy a Grécka favoritom, ale na druhej strane našou jednoznačnou úlohou musí byť postup do II. fázy kvalifikácie. Ak by sme v júnovom dvojzápase play-off narazili na hrateľného súpera, potom by sme sa mohli pokúsiť uspieť v boji o miestenku na MS. Decembrový turnaj v Brazílii by bol už súčasťou prípravy na II. fázu kvalifikácie," uviedol viceprezident SZH Ernö Kelecsényi.

Pri príležitosti kvalifikačného turnaja 1. skupiny v Šali a zrazu národného tímu žien SR v Bratislave prezentoval SZH svojho nového oficiálneho partnera, ktorým je spoločnosť Auto Ideal, autorizovaný predajca vozidiel Renault. "Keď chceme realizovať náše plány, potrebujeme aj mobilitu. Spolupráca s naším partnerom má pomôcť fungovaniu regionálnych centier. Kontrakt je uzavretý do konca roka 2017, od 1. januára dostaneme k dispozícii päť vozidiel. Dúfam, že naše partnerstvo sa bude rozvíjať k obojstrannej spokojnosti," povedal Kelecsényi, ktorého slová v úvode pondelkovej tlačovej besedy doplnil zástupca spoločnosti Auto Ideal Tomáš Horváth: "Úlohou nás ako autopartnera SZH je postarať sa o mobilitu, ktorá je v súčasnej dobe dôležitá. Nás oslovila myšlienka regionálnych centier hádzanej. Verím, že naše vozidlá uľahčia a budú prínosom pre ich každodenné fungovanie."

ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner