Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

SZH predstavil nového autopartnera - spoločnosť auto ideal

Domáce prostredie má Slovenkám pomôcť naplniť postupové ciele
21.11.2016, Autor, Foto: SITA

Vedenie Slovenského zväzu hádzanej (SZH) takisto ako realizačný tím i hráčky očakáva od reprezentačného výberu žien úspešné vystúpenie na domácom turnaji I. fázy kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2017 v Nemecku.

"Samozrejme, naším cieľom je skončiť v Šali na jednej z dvoch postupových priečok. Aj preto sme sa podujali na organizáciu tohto turnaja a zabezpečili podmienky, aby sme dokázali zužitkovať šancu, ktorú máme pred sebou. Ja by som nechcel hovoriť o tom, že sme v konkurencii Ukrajiny, Litvy a Grécka favoritom, ale na druhej strane našou jednoznačnou úlohou musí byť postup do II. fázy kvalifikácie. Ak by sme v júnovom dvojzápase play-off narazili na hrateľného súpera, potom by sme sa mohli pokúsiť uspieť v boji o miestenku na MS. Decembrový turnaj v Brazílii by bol už súčasťou prípravy na II. fázu kvalifikácie," uviedol viceprezident SZH Ernö Kelecsényi.

Pri príležitosti kvalifikačného turnaja 1. skupiny v Šali a zrazu národného tímu žien SR v Bratislave prezentoval SZH svojho nového oficiálneho partnera, ktorým je spoločnosť Auto Ideal, autorizovaný predajca vozidiel Renault. "Keď chceme realizovať náše plány, potrebujeme aj mobilitu. Spolupráca s naším partnerom má pomôcť fungovaniu regionálnych centier. Kontrakt je uzavretý do konca roka 2017, od 1. januára dostaneme k dispozícii päť vozidiel. Dúfam, že naše partnerstvo sa bude rozvíjať k obojstrannej spokojnosti," povedal Kelecsényi, ktorého slová v úvode pondelkovej tlačovej besedy doplnil zástupca spoločnosti Auto Ideal Tomáš Horváth: "Úlohou nás ako autopartnera SZH je postarať sa o mobilitu, ktorá je v súčasnej dobe dôležitá. Nás oslovila myšlienka regionálnych centier hádzanej. Verím, že naše vozidlá uľahčia a budú prínosom pre ich každodenné fungovanie."

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner