Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Lipčania optimistami ohľadom Puterovho štartu na turnaji Final 4 Nemeckého pohára

Miloš Putera zrejme bude k dispozícii SC DHfK Lipsko na vyvrcholení DHB-Pokalu
01.04.2017, Autor: SITA, Foto: sport.de

Hádzanári SC DHfK Lipsko budú mať na záverečnom turnaji Nemeckého pohára, ktorý sa uskutoční 8. - 9. apríla v Hamburgu, zrejme k dispozícii aj svoju slovenskú brankársku oporu. Miloš Putera sa v minulotýždňovom domácom súboji 24. kola I. hádzanárskej bundesligy proti HC Erlangen (29:25) zranil, keď po zrážke s protihráčom mal narazenú kosť s krvácaním do kolena. Následne ho vyšetrili na Univerzitnej klinike v Lipsku.


Tridsaťpäťročný Trnavčan bude v sobotňajšom dueli na palubovke úradujúceho bundesligového šampióna Rhein-Neckar Löwen ešte chýbať. Lekár tímu Pierre Hepp po tohtotýždňovej kontrole informoval, že Puterovo zranenie ustupuje a koleno je na dobrej ceste, aby bolo už čoskoro v poriadku.


"Už nemám takmer žiadne bolesti, ale pre silné zakrvácanie som s kolenom takmer nemohol hýbať. Naši lekári a fyzioterapeuti však odvádzajú veľmi dobrú prácu, využívajú všetky možnosti alternatívnej liečby, aby som bol čo najskôr k dispozícii. Dúfam, že na budúci týždeň sa už budem môcť naplno zapojiť do tréningového procesu mužstva," vyjadril sa pre klubový web Putera, ktoré Lipsko sa na turnaji Final 4 DHB-Pokalu stretne s THW Kiel.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner