Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Medzinárodný  hádzanársky kemp Ratka Nikoliča 2017

Informácie o hádzanárskom kempe Ratka Nikoliča
Autor: Mgr.Viliam Petko, Zdroj: Kemp Ratka Nikoliča (Srbsko), Foto: Kemp Ratka Nikoliča

Slávny srbský hádzanársky reprezentant Ratko Nikolič bude už po tretí raz organizovať vlastný mládežnícky medzinárodný kemp od 25.júna do 16.júla 2017 v srbskom športovom zariadení Okanik v Matarušskej Banji. 

Mladí hádzanári  a hádzanárky vo veku 12 – 18 rokov nájdu v krásnej a pokojnej prírodnej scenérii pohoria Goč a kúpeľov v Matarušskej Banji ( nachádzajú sa južne 200 km pod Belehradom ) výborné podmienky pre rozvoj pohybových činností. V športovom komplexe Okanik budú trénovať dvakrát denne v športovej hale a na aktívny oddych budú mať k dispozícii 3 ihriská – futbalové, basketbalové, tenisové a na regeneráciu aj bazén.

Kemp Ratka Nikoliča si rýchlo získal vynikajúce meno a jeho cieľom je byť najlepším v Európe. Hádzanárskym nádejám sa tam venujú svetové osobnosti z Balkána – tréneri a tiež súčasní hráci. Špičkoví tréneri Veselin Vujovič, Slavko Goluža, Jovica Cvetkovič, populárny profesor Jugoslav Ramič, Slobodan Jedokšič, Miloš Perovič, Nebojsa Galič, Ivan Djordjevič a hráči svetového formátu  - Momir Ilič, Danijel Šarič, Petar Nenadič, Ivan Nikčevič, Ratko Nikolič, či srbská reprezentantka Dragana Cvijič.

Omladina tam okrem hádzanárskych skúseností a  zručností získa a nadviaže množstvo medzinárodných priateľstiev.  Okrem krajín z Balkánu (Srbska, Bosny a Hercegoviny, Čiernej Hory, Slovinska, Macedónska a Chorvátska) mali by do kempu tohto roku prísť aj hádzanári z Francúzska, Španielska, Bieloruska, Slovenska, Grécka, Dánska, Rakúska, či z Egypta. O účastníkov je kvalitne postarané, aj čo sa týka ubytovania a stravovania.

Medzinárodný hádzanársky kemp Ratka Nikoliča 2017 sa uskutoční v troch 8-dňových turnusoch:

1.termín od 25.06. do 02.07.2017

2.termín od 02.07. do 09.07.2017

3.termín od 09.07. do 16.07.2017

Pre záujemcov sa bude organizovať tiež kemp plus, je to 5 tréningových jednotiek na viac, kde  sa tréneri venujú jednotlivcom individuálne.

Dnes 39-ročný Ratko Nikolič bol prvým kapitánom srbskej hádzanárskej reprezentácie po rozdelení bývalej Juhoslávie. Dvakrát  ho vyhlásili za najlepšieho pivota na svete (2006, 2007). Počas svojej bohatej hráčskej kariéry obliekal dresy klubov: Šamotu, Crvenej Zvezdy Belehrad, Sintelónu, Veszprému, Altey, Portland San Antonio, KIF Kolding, Vardaru Skopje, Dinama Minsk, Boraca Banja Luka a v súčasnosti Izvidača Ljubuški.

Informácie o tomto jedinečnom podujatí – o medzinárodnom hádzanárskom kempe Ratka Nikoliča 2017  - nájdete na  www.ratkonikolic.com a píšte na e-mail: office@ratkonikolic.com

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner