Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

V EP zrejme len trio zo SR

O štart na európskej pohárovej scéne prejavili záujem len muži Tatrana Prešov, MŠK Považská Bystrica a ženy Iuventy Michalovce
09.06.2017, Autor: SITA, Foto: mšk.sk

Zoznam slovenských účastníkov európskych hádzanárskych pohárových súťaží mužov bude definitívne známy v najbližších dňoch, ale zatiaľ to vyzerá na trojnásobné zastúpenie v sezóne 2017/2018. "U mužov sa úradujúci šampión Tatran Prešov prihlásil do Ligy majstrov, MŠK Považská Bystrica do Vyzývacieho pohára a u žien majstrovská Iuventa Michalovce tiež do Vyzývacieho pohára," informoval v piatok agentúru SITA športový sekretár a riaditeľ súťaží Slovenského zväzu hádzanej (SZH) Peter Brunovský a dodal: "Ešte máme priestor do 20. júna na uzavretie prihlášok. Ďalšie kluby doteraz neprejavili záujem, extraligový vicemajster HKM Šaľa i HK Agro Topoľčany ešte na porade klubov pred play-off oznámili, že nepôjdu do európskych pohárov."


Aktuálne to vyzerá, že z troch rôznych súťaží v oboch kategóriách zostane bez slovenského klubu Pohár EHF. V uplynulej sezóne zastupovalo slovenskú hádzanú až kvinteto klubov - Tatran Prešov, HC Sporta Hlohovec, HKM Šaľa, MŠK Považská Bystrica (muži) a Iuventa Michalovce (ženy).

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner