Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Organizačné informácie pre divákov pred hádzanárskym dvojzápasom roka

Vstupy pre divákov sa otvárajú 1 hodinu pred zápasom
13.06.2017, Autor: redakcia

Lístky na kvalifikačný dvojzápas slovenskej ženskej a mužskej hádzanárskej reprezentácie (streda 14. júna 2017, Slovensko - Maďarsko 18:00 hod. a Slovensko - Rusko 20:00 hod.) sa budú predávať aj v deň zápasu na kase, ktorá bude otvorená 2 hodiny pred začiatkom prvého zápasu (16:00 hod.). Vstupy do arény sa pre divákov otvoria 1 hodinu pred prvým zápasom (17:00 hod.). 

Do arény sa nebude dať zobrať vlastné jedlo ani pitie a priamo v aréne sa okrem piva nebude predávať žiadny tvrdý alkohol. Fanúšikovia si so sebou do arény môžu zobrať rapkáče, trúbky, bubny, vlajky a iné fanúšikovské predmety.

Po vstupe za turniket bude na diváka čakať bezpečnostná prehliadka a hneď za ňou už budú čakať dobrovoľníci, ktorí budú rozdávať fanúšikovské dresy. Každý dobrovoľník bude riadne označený podľa veľkosti dresu. Dresy sa budú rozdávať len ku každej zakúpenej vstupenke!, na ktorej je uvedená cena vstupenky. Divákom so vstupenkou, ktorá je označená ako SZH - nepredajné sa dresy rozdávať nebudú, preto ich prosíme, aby po prechode cez bezpečnostnú prehliadku neupchávali priestor a pokračovali ďalej do priestorov haly. Biele fanúšikovské dresy sú v 3 veľkostiach - M, XL a v detskej veľkosti. Preto prosíme všetkých divákov, aby si vopred premysleli, ktorý dres chcú a nezdržovali postup pri turniketoch napríklad skúšaním dresov. 

Po prevzatí fanúšikovského dresu bude divákovi odtrhnutá časť vstupenky tak, aby už nemohol dostať viac ako jeden kus dresu. Dobrovoľníci budú rozdávať fanúšikovské dresy za turniketmi len pred prvým zápasom žien proti Maďarsku, pred druhým zápasom Slovensko - Rusko sa zriadia už len stánky s dresmi, kam si budú môcť prísť vybrať dres fanúšikovia, ktorí si dres vybrať nestihli alebo prišli neskoro na prvý zápas. 

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner