Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Majstrami SR Langoše a SC Senec, Beach Handball Tour 2017 vyvrcholí na Slnečných jazerách

Celkových víťazov slovenskej série turnajov v plážovej hádzanej Beach Handball Tour 2017 určí záverečné podujatie v Senci
22.06.2017, Autor: SITA, Foto: Hummel Beach Handball Facebook

Slovenská séria Beach Handball Tour 2017 má za sebou dve z troch podujatí. Po Beach Handball Štrkovec v Areáli hier Radosť na Štrkovci v Bratislave a Hummel Beach Handball 2017 v priestoroch Aqua arény x-bionic® sphere v Šamoríne-Čilistove vyvrcholí počas víkendu 30. 6. - 2. 7. na seneckých Slnečných jazerách - juh, kde sa uskutoční Senec Beach Handball 2017.

Šestnásty ročník medzinárodného turnaja Hummel Beach Handball, ktorý je súčasťou European Beach Hanball Tour už od jej vzniku, bol uplynulý víkend zároveň otvorenými majstrovstvami Slovenska v plážovej hádzanej. Prvé priečky si v konkurencii 4 mužských a 8 ženských tímov vybojovali hráči zo zoskupenia Langoše a hráčky družstva SC Senec - Cannabis Energy Drink, ktorým zároveň patria tituly národných šampiónov v rámci 19. M-SR mužov a 16. M-SR žien. Triumfy z lanských národných majstrovstiev v Senci neobhájili Kanonierky (3.) a Mýtnickí vlci (tentoraz neštartovali).

Na čele poradia BHT 2017 po dvoch turnajoch sú plážoví hádzanári tímu Balons Gang a hádzanárky vystupujúce pod názvom Holky z citrusie. Celkovým víťazom BHT sa stane družstvo, ktoré získa na troch turnajoch najviac bodov. V prípade rovnosti bodov rozhodne lepšie umiestnenie v Senci.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner