Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Zmena na manažérskom poste v Tatrane, Benka vystriedal Benický

Generálnym manažérom hádzanárov Tatrana Prešov sa stal Miroslav Benický
04.07.2017, Autor: SITA, Foto: Korzár

Hádzanári Tatrana Prešov začali v pondelok prípravu na novú sezónu nielen pod novým trénerom Slavkom Golužom a novými akvizíciami v hráčskom kádri, ale aj na funkcionárskom poli. Novým generálnym manažérom úradujúceho slovenského šampióna sa stal Miroslav Benický, ktorého uviedol do funkcie majiteľ prešovského klubu Miloslav Chmeliar.

"Pre mňa ako prešovského rodáka je to predovšetkým veľká česť, do rodného mesta sa vraciam približne po dvadsiatich rokoch. Zbehlo sa to veľmi rýchlo, oslovil ma majiteľ klubu Miloslav Chmeliar," uviedol Benický, ktorý vo funkcii nahradil Branka Benka. Ten pôsobil na tomto poste od januára 2013.

"Samozrejme, na druhej strane je to veľká výzva, ktorá znamená veľa povinností i zodpovednosti. Toho sa však neobávam, pretože nejaké skúsenosti som počas ostatných desiatich rokov v oblasti športu, konkrétne v oblasti právneho a športového poradenstva získal. Tatran Prešov je v európskej hádzanej uznávanou značkou. Jednou z mojich manažérskych priorít bude, aby hľadisko Tatran handball arény sa zapĺňalo fanúšikmi zeleno-bielych znovu v hojnom počte," poznamenal pre Korzár 31-ročný Benický.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner