Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Štvordňový zraz Sloveniek v Púchove

Reprezentácia hádzanárok sa zíde v nedeľu na Považí
04.07.2017, Autor: SITA

Letné mesiace tradične patria príprave v kluboch, ale slovenská hádzanárska reprezentácia žien má naplánovaný výcvikový tábor aj v tomto období. Národný tím sa zíde v termíne 9. - 12. júla 2017 v Púchove. Hlavný kouč Dušan Poloz nominoval na sústredenie s kondičným zameraním v Sports & Training Centre 16-členný káder. K dispozícii by mal mať výlučne hráčky zo spoločnej slovensko-českej súťaže (WHIL), jedinou výnimkou je Soňa Furgaláková z MHK Bytča. Zraz Sloveniek bude v nedeľu 9. júla popoludní.


Nominácia hádzanárok Slovenska na sústredenie v Púchove (9. - 12. 7. 2017, pri hráčkach je uvedená klubová príslušnosť v sezóne 2016/2017):

brankárky: Zuzana Haládiková (HK Slovan Duslo Šaľa), Lucia Gubiková (Bemaco Prešov), Soňa Furgaláková (MHK Bytča)

pivotky: Eva Minárčiková (DHC Sokol Poruba/ČR), Martina Tulipánová (HK Slovan Duslo Šaľa), Kristína Pastorková (SHK Veselí nad Moravou/ČR)

krídelníčky: Alžbeta Rechtorisová (DHC Sokol Poruba/ČR), Mária Holešová (Iuventa Michalovce), Natália Szőkeová (HK Slávia Partizánske)

spojky: Alica Kostelná (DHC Sokol Poruba/ČR), Mária Olšovská (SHK Veselí nad Moravou/ČR), Veronika Habánková, Marianna Rebičová (obe Iuventa Michalovce), Karin Bujnochová (HK Slovan Duslo Šaľa), Sofia Demajová, Tatiana Šutranová (obe Bemaco Prešov)

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner