Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Charitatívny turnaj v Seredi: Hráme srdcom – spolu dokážeme viac

HÁDZANÁRKY DUŠOU I SRDCOM
29.11.2017, Autor, Foto: HK Slávia Sereď

„Hráme srdcom – spolu dokážeme viac“ - tak znie motto charitatívno-exhibičného turnaja hádzanárskeho klubu HK Slávia Sereď, ktorého druhý ročník sa uskutoční 20. januára 2018

Všetci dobre vieme, že nie každému dieťaťu je dopriate športovať. Rodiny týchto detí to nemajú vôbec ľahké, preto je krásne, keď sa druhí ľudia zomknú a spolu im dokážu pomôcť. S touto myšlienkou sa už dlhší čas zahrávali aj hádzanárky v Seredi. Spolu s celým realizačným tímom a sponzormi sa im nakoniec podarilo zorganizovať charitatívno-exhibičný hádzanársky turnaj, ktorého celý výťažok bol darovaný hendikepovanej Nikolke zo Serede. Suma 2120 eur poputovala do rúk jej rodičov, ktorí peniaze použili na rehabilitáciu dcérky.

HK Slávia Sereď sa rozhodla, že bude v tejto krásnej činnosti pokračovať. Preto sa čoskoro uskutoční v poradí druhý ročník tohoto charitatívno-exhibičného turnaja. Peniaze sa vyzbierajú z dobrovoľného vstupného, zakúpenia rôznych darčekových predmetov, tomboly a ďalších dobrovoľných príspevkov od sponzorov, či fanúšikov. Všetky peniaze do posledného centa budú venované opäť jednému z detí, ktoré to naozaj potrebujú. V Seredi vznikla jedna obrovská hádzanárska rodina. Pridáte sa k nej aj vy? 

Týmto vás srdečne pozývame na druhý ročník charitatívno-exhibičného hádzanárskeho turnaja, ktorý sa uskutoční 20.januára 2018 v športovej hale v Seredi. Podporte spolu s nami dobrú myšlienku a pomôžte tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner