Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

Považania mali cestou na letisko nehodu, pomohli im Hlohovčania

Nikomu sa nič nestalo, a tak mohla výprava MŠK Považská Bystrica nabrať smer Portugalsko
17.02.2018, Autor: SITA, Foto: msk.sk

Na hádzanárov MŠK Považská Bystrica sa lepí v týchto dňoch akosi smola. Prípravu na dôležité zápasy osemfinálového 4. kola Vyzývacieho pohára (Challenge Cup) 2017/2018 proti AM Madeira Andebol SAD sprevádzali zdravotné problémy viacerých hráčov. Na víkendovú odvetu nemohol pre chorobu odcestovať do Portugalska napríklad Stanislav Pupík. Aby toho nebolo málo, výpravu Považanov postihla nepríjemnosť aj počas cesty do dejiska odvetného vystúpenia. Už počas presunu na viedenské letisko vo Schwechate mali dopravnú nehodu. Našťastie, nikomu z hráčov ani realizačného tímu MŠK sa nič nestalo. Navyše, v núdzi im podali pomocnú ruku z klubu extraligového rivala HC Sporta Hlohovec.


"Hádzanársky oddiel Mestských športových klubov Považská Bystrica ďakuje vedeniu HC Sporta Hlohovec, najmä však generálnemu riaditeľovi Mariánovi Bobákovi, za veľkú ochotu a pomoc s dopravou našich hráčov a realizačného tímu na letisko. Naša výprava mala na ceste na letisko dopravnú nehodu pri Hlohovci. Všetci sú v poriadku a veríme, že na Madeire bude v ich prípade platiť ´zlý začiatok, dobrý koniec´," uvádza web MŠK.


Zverenci trénera Václava Straku zvíťazili minulý týždeň v domácom prostredí nad Madeirou 25:23, odveta sa hrá v sobotu od 18.00 h vo Funchale.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner