Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

V Trenčíne bez trénerskej zmeny, Bettáková zaskočila za dištancovaného Hradila

Michal Hradil chýbal na lavičke proti Mostu a Zlínu pre trest
16.03.2018, Autor: SITA, Foto: AS Trenčín

Na lavičke hádzanárok posledného tímu tabuľky MOL ligy žien HK AS Trenčín už v dvoch zápasoch chýbal hlavný tréner Michal Hradil. Namiesto neho viedla mladé Trenčianky v 20. kole doma proti českému majstrovi DHK Baník Most (24:32) a uplynulý víkend v 21. kole na palubovke HC Zlín (19:32) jeho zverenka Eliška Bettáková.


Za Hradilovou absenciou nie je výmena na poste kormidelníka. "Odpykával si trest, ktorý dostal za nešportové správanie v 19. kole v Bánovciach nad Bebravou. Dostal zákaz výkonu funkcie na tri stretnutia. Už sme požiadali o odpustenie zvyšku dištancu. Veríme, že nám disciplinárna komisia vyhovie a už najbližšie v piatok proti Sokolu Poruba nebude chýbať na lavičke," informovala agentúru SITA o dôvodoch Hradilovej neprítomnosti vedúca trenčianskeho družstva žien Aneta Slivoňová.


Eliška Bettáková pôsobí v HK AS Trenčín od septembra 2017. Odchovankyňa Partizánskeho, v drese ktorého si tiež zahrala spoločnú slovensko-českú súťaž, je nielen súčasťou hráčskeho kádra. Dvadsaťštyriročná spojka ako absolventka magisterského štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu na Univerzite Komenského, odbor trénerstvo hádzanej a učiteľstvo telesnej výchovy, zároveň zastáva funkciu trénerky mladších dorasteniek.

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner