Načítavanie údajov ...

Antl nedávno ukončil kariéru, ale bude hrať za Košice

Legenda slovenskej hádzanej Radoslav Antl sa v uplynulej sezóne rozlúčila najskôr v januári s reprezentačnou a v máji aj klubovou kariérou.

Po zavŕšení pôsobenia v maďarskom Egeri sa mal skúsený krídelník venovať pozícii asistenta kouča mužskej reprezentácie SR Heineho Ernsta Jensena, ale bez hráčskej pozície nezostane. Web www.kosiceonline.sk v stredu informoval, že 40-ročný Antl bude opäť pôsobiť v Košiciach. Posilní káder tamojšieho prvoligového klubu Košice Crows.

„S hrdosťou môžem oznámiť, že sa k nám vracia odchovanec slávnej značky TJ VSŽ Rado Antl. Podali sme si ruky a ideme na to! Je to hádzanárska legenda a sme radi, že s ním budeme môcť trénovať a hrávať. Jeho skúsenosti z taktiky a všetkých herných činnosti majú cenu zlata. Najmä nám však pomôže ako hráč na palubovke,“ cituje spomenutý portál prezidenta Crows Košice Filipa Fabišíka, ktorý ku klubovej vízii dodal: „Cieľom nášho klubu bolo už od začiatku vrátiť košickú hádzanú na miesto, ktoré si zaslúži. Netajili sme sa teda úmyslom vytvoriť prostredie, do ktorého by sa radi vrátili aj úspešní odchovanci. Hovorili sme o viacerých menách, ktoré by nám pomohli naplniť našu ambíciu postúpiť do extraligy. Vlani nám to ušlo v baráži a v novej sezóne sa tomu chceme vyvarovať. Snažíme sa niečo budovať a som rád, že naša vízia oslovila aj viacerých košických odchovancov.“

Autor: SITA, Foto: Kristián Molnár

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022