Načítavanie údajov ...

Arpad Sterbik príde na Slovensko v rámci brankárskeho kempu v Stupave

Legenda svetovej hádzanej bude v Stupave odovzdávať svoje skúsenosti mládežníckym brankárom

Najlepší svetový hádzanár za rok 2005, majster sveta z roku 2013, majster Európy z roku 2018 a štvornásobný víťaz Ligy majstrov – to všetko sú tituly Arpada Sterbika, jedného z najlepších brankárov v histórií svetovej hádzanej. Nová posila Telekom Veszprém, kam španielsky brankár prestupuje z Vardaru Skopje si pred letnou prípravou našla čas a prisľúbila účasť na hádzanárskom kempe ATW kempe pre mládežníckych brankárov v Stupave, ktorý sa uskutoční koncom júla. Hviezda svetovej hádzanej tak bude hneď v prvý deň kempu (pondelok 23. júla poobede od 15:00 do 18:15) viesť tréning s mládežníckymi brankármi, po tréningu bude nasledovať debata, autogramiáda a možnosť spraviť si spoločnú fotku. Tréning bude navyše otvorený aj pre všetkých hádzanárskych trénerov, ktorí budú mať záujem. V prípade záujmu môžu požiadať o bližšie informácie klub HC Tatran Stupava.

Organizátora kempu Martina Kosáka potešila správa o účasti legendy svetovej hádzanej: „Je to takmer neuveriteľné, že v Stupave budeme mať možnosť privítať brankára, ktorého väčšinou sledujeme v televízií vo veľkých hádzanárskych zápasoch. To že sa takú hviezdu podarilo dotiahnuť na Slovensko je hlavne zásluha viceprezidenta SZH pána Kelecsényiho a jeho kontaktov. Myslím, že pre všetkých zúčastnených mladých brankárov a brankárky to bude obrovský zážitok a veľká motivácia do budúcnosti.“

Brankársky kemp v Stupave sa uskutoční od pondelka do piatka 23. až 27. júla 2018 v športovom prostredí v okolí Intersporthotelu (www.intersportpark.sk). Mládežnícki brankári sa okrem brankárskych tréningov môžu tešiť aj na teoretickú prípravu, tréningy s kondičnými trénermi a pestrý voľnočasový program. V lete 2018 ide v poradí už o 3. ročník brankárskeho hádzanárskeho kempu, keď sa prvé dva ročníky konali v Modre.

Last minute prihlášky na ATW Camp sú možné už len na telefónnom čísle 0903 22 16 16.

Viac info o brankárskom kempe v Stupave na stránke http://ksksport.sk/content/35-atw-camp 

Najnovšie news

05. Dec, 2022

Kostelná naďalej v Moste

Jednou z troch Sloveniek v kádri hádzanárok DHK Baník Most je Katarína Kostelná. Dvadsaťštyriročná…

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022