Načítavanie údajov ...

Bánovce povedie Hradil

Hádzanárky HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou majú nového trénera. V ďalšej časti sezóny ich povedie Michal Hradil. „Sme s ním dohodnutí, ešte je potrebné dotiahnuť na zväze určité administratívne úkony,“ uviedol pre agentúru SITA zástupca bánovského klubu Maroš Nagy.

Hradil, ktorý bol v uplynulom ročníku hlavným kormidelníkom HK AS Trenčín a predtým asistentom Petra Olšavského v DHC Sokol Poruba, by mal vo štvrtok prvýkrát viesť tréning ženského družstva HK Sokol RMK. „Keď sa jeho príchod dotiahne, povedie naše hráčky 8. decembra v dohrávke 6. kola MOL ligy na pôde michalovskej Iuvente. V tomto roku ešte aj 19. decembra vo štvrťfinále Slovenského pohára v Stupave,“ dodal Nagy.

Bánovské hádzanárky boli bez trénera od októbra. Ešte v domácom dueli 5. kola (12. 10.) proti DHK Zora Olomouc (21:28) sedel na lavičke Richard Makýš. V troch nasledujúcich vystúpeniach – s DHK Baník Most (19:34), SHK Veselí nad Moravou (36:26) a DHC Sokol Poruba (29:29), v ktorom získali svoj prvý bod v aktuálnom ročníku spoločnej slovensko-českej súťaže, ich s dočasným poverením viedla hráčka Zuzana Hollá. Bánovčanky okupujú posledné 12. miesto tabuľky.

Autor: SITA, Foto: Facebook HK Sokol RMK Bánovce

Najnovšie news

05. Dec, 2022

Kostelná naďalej v Moste

Jednou z troch Sloveniek v kádri hádzanárok DHK Baník Most je Katarína Kostelná. Dvadsaťštyriročná…

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022