Načítavanie údajov ...

Brankár Čupryna najlepším športovcom mesta Prešov

Hádzanári Tatrana Prešov najlepším športovým kolektívom vo svojom meste

V 58. ročníku ankety o najúspešnejšieho športovca mesta Prešov za rok 2018 sa presadili hádzanári miestneho Tatrana. Celkovým víťazom sa stal brankár úradujúceho slovenského majstra Igor Čupryna.

„Som veľmi rád, že som sa tento rok stal športovcom mesta, ktoré mi prirástlo k srdcu a pre moju rodinu sa stalo od prvej chvíle domovom. Ako pre každého športovca znamená takéto ocenenie aj pre mňa veľa, pretože práve pre takéto momenty športovec žije. Dáva to motiváciu pracovať ďalej a pomáhať klubu dosahovať ďalšie úspechy,“ citoval oficiálny klubový web Tatrana slová Čuprynu po prevzatí ocenenia. Rodák z Ukrajiny je vôbec prvým brankárom, ktorý vyhral túto anketu. V minulom roku figuroval medzi desiatkou najlepších. Na piedestáli nahradil vlaňajšieho víťaza – lyžiara Mateja Falata a nadviazal na úspech svojho spoluhráča Olivera Rábeka z roku 2016.

V desiatke najlepších prešovských športovcov sa ocitol aj ďalší hádzanár Lukáš Urban. Družstvo hádzanárov Tatrana Prešov zvíťazilo medzi kolektívmi v kategórii dospelých. Ocenenia sa ušli aj výberom Tatrana v mládežníckych kategóriách (starší a mladší dorast).

Autor: SITA, Foto: tatranpresov.sk

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022