Načítavanie údajov ...

Dominik Krok využil pauzu na ďalšiu operáciu

Dominik Krok sa za ostatné tri roky podrobil tretej operácii, ale do letnej prípravy Tatrana Prešov sa chce zapojiť od začiatku

Slovenský hádzanársky reprezentant Dominik Krok vynechal prevažnú čas uplynulej sezóny, ktorú napokon ´anulovala´ pandémia koronavírusu. Počas nej si naposledy zahral koncom októbra, následne sa podrobil operácii zraneného ramena. Vynútenú prestávku využil hráč Tatrana Prešov aj na zbavenie sa ďalších zdravotných problémov. Krok podľa informácie na klubovom webe nedávno absolvoval operáciu, ktorej cieľom bolo odstrániť dlhodobé ťažkosti so slabinami.
„Už tri roky som pociťoval problémy so slabinou, do ktorej mi zasahoval pruh. Zákrok som stále odkladal, keďže naňho nebol čas, alebo do toho prišlo nejaké iné zranenie. Po obnovení operačných zákrokov som sa to rozhodol vyriešiť radšej teraz, keď máme ešte tento mesiac voľno. Zákrok mi robili laparoskopicky, takže o dva-tri týždne by som mohol byť už v normálnej tréningovej záťaži,“ vysvetlila pre tatranpresov.sk z lôžka bardejovskej nemocnice 29-ročná ľavá spojka, ktorá má na konte za ostatné tri roky päť zranení a tri chirurgické zákroky.
Hoci Dominika Kroka stále trochu pobolieva aj rameno, do tréningového procesu by sa chcel zapojiť riadne od začiatku letnej prípravy.

Autor: slovakhandball.sk, Foto: SITA

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022