Druhopolčasový marš Modranov

Diváci Modre, ktorí zavítali na piatkový duel 4. kola Slovnaft handball extraligy v hádzanej mužov 2020/2021, videli tri štvrtiny hracieho času vyrovnaný priebeh. V prvom polčase museli domáci doťahovať mierny náskok hráčov HC Sporta Hlohovec. Po zmene sa v tomto duchu pokračovalo ešte štvrťhodinu, ale po diskvalifikácii druhého pivota hostí vyhrali Modrania, ktorých dvojciferne strelecky potiahol Tomáš Tschur (10/1), úsek od 47. do 53. min 8:1, vďaka čomu otočili z 21:22 na 29:23 a druhé víťazstvo v sezóne si už nenechali ujsť. Triumf ich posunul na 5. priečku. Hlohovčania klesli na 7. pozíciu.

Výsledok piatkového stretnutia 4. kola Slovnaft handball extraligy mužov 2020/2021:
HáO TJ Slovan Modra – HC Sporta Hlohovec 32:26 (15:16)
Najviac gólov: Tschur 10/1, Púpava 6, Jurikovič, Kotásek a Hirtl po 3 – J. Briatka 7/2, Rakús 6, M. Holdoš 5
pok. hody: 1/1 – 2/2, vylúčení: 7 – 7, ČK: 46. Jurikovič, 57. Šimášek – 30. T. Mažár, 44. Páleš, rozhodovali: Mandák a Rudinský