Načítavanie údajov ...

EHF EURO 2022: Maskot ME 2022 je Tricky

Fanúšikov počas januárových hádzanárskych majstrovstiev Európy mužov na Slovensku a Maďarsku (13. – 30. 1. 2022) bude zabávať jeleň s menom Tricky

Pri príležitosti spustenia ďalšej vlny predaja vstupeniek na hádzanársky kontinentálny šampionát mužov 2022 predstavili organizátori na utorkovej tlačovej konferencii v bratislavskom hoteli Lindner aj oficiálneho maskota turnaja. Hádzanárske EURO 2022 na Slovensku a v Maďarsku sa bude spájať s maskotom zo živočíšnej ríše – je ním jeleň s menom Tricky. „Rád sa zabáva, je priateľský, otvorený. Nerád sa nudí. Naopak, rád je stredobodom pozornosti. Sme naňho patrične hrdí, lebo musím povedať, že po dohode s maďarským organizačným výborom vzišiel nápad ohľadom maskota z našej strany,“ uviedol predseda organizačného výboru slovenskej časti šampionátu Martin Simonides.

O  mene maskota rozhodli fanúšikovia hlasovaním na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram) Slovenského i Maďarského zväzu hádzanej a Európskej hádzanárskej federácie. Na výber mali tri možnosti – PRANKY, GOLDIE, TRICKY, najviac hlasov dostalo tretie spomenuté meno.

Autor: slovakhandball.sk

FOTO: SZH

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022