Načítavanie údajov ...

Európsky týždeň športu podporuje aj EHF

Partnerom #BeActive Európskeho týždňa športu 2021 je aj Európska hádzanárska federácia (EHF), ktorá vyzýva svoje členské federácie, aby sa zapojili do tejto akcie a zorganizovali podujatia v rámci Európskeho otvoreného týždňa hádzanej. Ten sa uskutoční 23. – 30. septembra 2021.

Európsky týždeň športu každoročne propaguje aktívnejší a zdravší životný štýl miliónov ľudí v Európe i mimo nej. EHF je od začiatku významným partnerom kampane. Keďže súčasné okolnosti a obmedzenia sa v jednotlivých krajinách stále výrazne líšia, Európsky otvorený týždeň hádzanej EHF bude v rôznych prevedeniach a s väčším zameraním na online aktivity. Úspešnosť hádzanej v rámci Európskeho týždňa športu bude závisieť od inovácií a kreatívneho myslenia v podaní každej z 50 členských federácií EHF, keďže cieľom je zapojiť čo najviac hráčov, detí, rodičov a učiteľov do aktivít spojených s hádzanou.

Do Európskeho týždňa športu sa môže zapojiť a spraviť niečo pre svoje zdravie môžu aj hádzanári. Stačí zaregistrovať svoje podujatie napríklad na stránke www.tyzdensportu.sk prostredníctvom registračného formulára: https://www.tyzdensportu.sk/index.php/zucastni-sa/registracia-podujatia a stať sa súčasťou veľkej európskej športovej rodiny. Do tejto výzvy sa môžu prihlásiť školy, kluby, pričom môžu napríklad usporiadať nejaký turnaj, odohrať zápasy a pod., prípadne si vymyslieť inú aktivitu. Registrácia je bezplatná a prebieha do 15. októbra 2021. Informácie sú k dispozícii aj na webe https://ec.europa.eu/sport/week.

Autor: slovakhandball.sk

FOTO:  europa.eu

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022