Hlasovanie za Sedmičku Roka 2018

Aj tento rok majú možnosť fanúšikovia a priaznivci hádzanej, ale aj celého slovenského športu hlasovať za najlepších slovenských hádzanárov a hádzanárky za rok 2018 v celkovo až 20 kategóriách. O nominácií do ankety rozhodovali tréneri seniorských reprezentácií.

Hlasovanie bude prebiehať na stránke www.slovakhandball.sk od štvrtka 02. mája 2019 až do piatka 17. mája 2019.

Každý fanúšik sa môže do hlasovanie prostredníctvom jeho e-mailovej adresy zapojiť len jedenkrát a navyše môže vyhrať jeden z 5 reprezentačných dresov.

Slávnostné vyhlásenie najlepších hádzanárov a hádzanárok za rok 2018 sa uskutoční 24. mája 2019 o 12:30 v bratislavskom Hoteli Gate One.

* Mená hráčov a hráčiek sú zoradené v abecednom poradí

Najlepšie ľavé krídlo:

 

Réka
Bizíková
Mosonmagyaróvári KC SE/HUN
Mária
Holešová
RK Podravka Vegeta Koprivnica/CRO
Alžbeta
Obstová
HK Slovan Duslo Šaľa
Martina
Popovcová
ŠŠK Prešov
Terézia
Takáčová
HK Slovan Duslo Šaľa

Najlepšia ľavá spojka:

Tatiana
Gajdošíková
DHK Zora Olomouc/CZE
Natália
Némethová
HK Slovan Duslo Šaľa
Mária
Olšovská
LC Brühl Handball/SUI
Marianna
Rebičová
KKC Kisvárda/HUN
Simona
Szarková
Mosonmagyaróvári KC SE/HUN

Najlepšia stredná spojka:

Vladimíra
Bajčiová
Iuventa Michalovce
Julia
Kucher
SHK Veselí nad Moravou/CZE
Nikola
Rácková
HK Slovan Duslo Šaľa
Monika
Rajnohová
ESBF Besancon/FRA
Patrícia
Wolingerová
Iuventa Michalovce

Najlepšia pravá spojka:

Ivana
Bahýlová
HK Slovan Duslo Šaľa
Karin
Bujnochová
Achenheim Truchtersheim Handball/FRA
Tetyana
Fiľková – Trehubová
Iuventa Michalovce
Barbora
Lanczová
ETO Györ/HUN
Zuzana
Trepáčová
HK Slovan Duslo Šaľa

Najlepšie pravé krídlo: 

Veronika
Habánková
Iuventa Michalovce
Katarína
Pócsíková
HK Slovan Duslo Šaľa
Annamária
Patrnčiaková
DHK Zora Olomouc/CZE
Michaeala
Štefánová
Iuventa Michalovce
Monika
Tisajová
HK Slovan Duslo Šaľa

Najlepšia pivotka: 

Veronika
Gajdošová
HK Slovan Duslo Šaľa
Vladimíra
Kišíková
Iuventa Michalovce
Barbora
Königová
HK Slovan Duslo Šaľa
Kristína
Pastorková
SHK Veselí nad Moravou/CZE
Nikoleta
Trúnková
Iuventa Michalovce

Najlepšia brankárka:

Soňa
Furgaláková
HK Slovan Duslo Šaľa
Lucia
Gubiková
Mosonmagyaróvári KC SE/HUN
Martina
Ladicsová
HK Slovan Duslo Šaľa
Adriana
Medveďová
Minaur Baia Mare/ROM
Viktória
Oguntoye
DVSC Debrecín/HUN

Talent do 20 rokov v MOL Lige – cena Márie Ďurišinovej:

Natália
Némethová
HK Slovan Duslo Šaľa
Martina
Popovcová
ŠŠK Prešov
Lenka
Ratvajská
ŠŠK Prešov
Zuzana
Trepáčová
HK Slovan Duslo Šaľa
Nina
Ušiaková
HK Slovan Duslo Šaľa

Najlepšia hráčka v MOL Lige: 

Tetyana
Fiľková – Trehubová
Iuventa Michalovce
Veronika
Habánková
Iuventa Michalovce
Nikola
Rácková
HK Slovan Duslo Šaľa
Nikoleta
Trúnková
Iuventa Michalovce
Patrícia
Wolingerová
Iuventa Michalovce

Najlepšia hádzanárka: 

Réka
Bizíková
Mosonmagyaróvári KC SE/HUN
Mária
Holešová
RK Podravka Vegeta Koprivnica/CRO
Monika
Rajnohová
ESBF Besancon/FRA
Simona
Szarková
Mosonmagyaróvári KC SE/HUN
Patrícia
Wolingerová
Iuventa Michalovce

Najlepšie ľavé krídlo:

Juraj
Briatka
HK Agro Topoľčany
Martin
Briatka
MŠK Považská Bystrica
Dávid
Michalka
MHK Piešťany
Šimon
Michniewicz
HKM Šaľa
Martin
Straňovský
Tatran Prešov

Najlepšia ľavá spojka:

Marek
Hlinka
HC ROBE Zubří/CZE
Jakub
Mikita
Ceglédi KKSE/HUN
Matej
Mikita
Chartres Métropole Handball 28/FRA
Dominik
Krok
Tatran Prešov
Oliver
Rábek
Tatran Prešov

Najlepšia stredná spojka:

Ľubomír
Ďuriš
HE-DO B.Braun Gyöngyös/HUN
Ľubomír
Jadroň
HKM Šaľa
Tomáš
Tschur
MHC Štart Nové Zámky
Lukáš
Urban
Tatran Prešov
Tomáš
Vallo
MŠK Považská Bystrica

Najlepšia pravá spojka:

Maroš
Baláž
AEK Atény/GRE
Branislav
Cigáň
HC Dukla Praha/CZE
Patrik
Hruščák
Košice Crows
Marek
Korbel
HC Robe Zubří/CZE
Pavol
Polakovič
MHK Piešťany

Najlepšie pravé krídlo:

Gabriel
Hricišon
HKM Šaľa
Marek
Kováčech
1. VfL Postupim/GER
Tomáš
Urban
TV Grosswallstadt/GER
Miroslav
Volentics

Najlepší pivot:

Dominik
Kalafut
Cesson Rennes Métropole Handball/FRA
Michal
Kopčo
Ivry Handball/FRA
Šimon
Macháč
MŠK Považská Bystrica
Andrej
Petro
HKM Šaľa
Martin
Slaninka
HSC Suhr Aarau/SUI

Najlepší brankár:

Michal Martin
Konečný
HKM Šaľa
Teodor
Paul
USAM Nimes/FRA
Miloš
Putera
DHfK Leipzig/GER
Michal
Shejbal
Moser Medical UHK Krems/AUT
Marián
Žernovič
FTC Budapešť/HUN

Talent do 20 rokov v Slovnaft Handball Extralige – cena Rudolfa Horvátha:

Tomáš
Bogár
HC Sporta Hlohovec
Tomáš
Fech
Tatran Prešov
Kristián
Halla
ŠKP Bratislava
Matuš
Moravčík
HO Slovan Modra
Andrej
Sloboda
MŠK Považská Bystrica

Najlepší hráč v Slovnaft Handball Extralige:

Dominik
Krok
Tatran Prešov
Šimon
Macháč
MŠK Považská Bystrica
Oliver
Rábek
Tatran Prešov
Tomáš
Tschur
MHC Štart Nové Zámky
Lukáš
Urban
Tatran Prešov

Najlepší hádzanár za rok 2018:

Ľubomír
Ďuriš
HE-DO B.Braun Gyöngyös/HUN
Miloš
Putera
DHfK Leipzig/GER
Oliver
Rábek
Tatran Prešov
Csaba
Szücs ml.
Bergischer HC/GER
Tomáš
Urban
TV Grosswallstadt/GER

Pre odoslanie hlasovania na spracovanie je potrebné zadať platný e-mail. Na jednu e-mailová adresu je možné hlasovať iba raz.

Adresa je neplatná!

Najnovšie news