Načítavanie údajov ...

Iuventa neprišla o generálneho partnera, prihlásila sa do MOL ligy

Hádzanárska MOL liga v sezóne 2019/2020 aj s obhajcom prvenstva

Úradujúci slovenský šampión v hádzanej žien Iuventa Michalovce bude pokračovať v slovensko-českej súťaži. Michalovský klub na svojom webe informoval, že generálny partner bude naďalej podporovať družstvo žien.

Vo štvrtok 30. mája 2019 sa uskutočnilo zasadnutie správnej rady hádzanárskeho klubu Iuventa Michalovce za účasti viceprimátora mesta Michalovce Jozefa Sokologorského. Správna rada sa zaoberala podporou zo strany mesta Michalovce a generálneho partnera Chemkostav a.s. v ďalšom období.

„Je potešujúce, že Chemkostav a.s. potvrdil podporu ženského družstva hádzanárskeho klubu Iuventa Michalovce aj v sezóne 2019/2020. Na základe tohto rozhodnutia sme už podali prihlášku do česko-slovenskej MOL ligy. Prihlásenie družstiev mládeže musíme v tejto chvíli odložiť a počkať si na stanovisko mesta Michalovce ohľadom ďalšej podpory hádzanárskej mládeže v Iuvente Michalovce,“ uvádza sa na oficiálnej stránke úradujúceho slovenského šampióna, ktorý po skončení pôsobenia Petra Hatalčíka (so svojimi zverenkami získal v ročníku 2018/2019 triple – triumfy v SP, MOL lige i majstrovský titul v národnom play-off, pozn.) zatiaľ neoznámil meno nového trénera tímu žien.

Autor: SITA, Foto: Iuventa

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022