Načítavanie údajov ...

Iuventa v Pohári EHF dvakrát doma

Fanúšikovia hádzanárok Iuventy Michalovce sa pri návrate úradujúceho slovenského šampióna na európsku pohárovú scénu môžu na úvod tešiť na domáci dvojzápas.

Zverenky trénera Petra Hatalčíka sa v 1. kvalifikačnom kole Pohára EHF žien stretnú s hráčkami holandského klubu OTTO Work Force / VOC Amsterdam. Prvý zápas sa mal pôvodne podľa vyžrebovania hrať v krajine tulipánov (8./9. 9.) a odveta o týždeň neskôr (15./16. 9.) na Zemplíne. Predstavitelia oboch klubov sa však dohodli, že obe stretnutia sa uskutočnia v Michalovciach. Tamojšia Chemkostav aréna bude v sobotu 8. 9. od 17.30 h dejiskom prvého duelu, v ktorom budú ako domáce figurovať v zápise hádzanárky z Amsterdamu. Odveta je na programe na druhý deň – v nedeľu 9. 9. v rovnakom čase.

Na postupujúceho z dvojice OTTO Work Force / VOC Amsterdam – Iuventa Michalovce čaká v 2. kvalifikačnom kole (13./14., resp. 20./21. októbra) dánsky Nyköbing Falster Haandbold.

Pohár EHF žien 2018/2019 – 1. kolo kvalifikácie:
prvý zápas 8. 9.: 17.30 h OTTO Work Force / VOC Amsterdam (Hol.) – Iuventa Michalovce (SR), hrá sa v Michalovciach, rozhodujú: Viktorija Kijauskaite a Aušra Žaliene (obe Lit.)
odveta 9. 9.: 17.30 h Iuventa Michalovce (SR) – OTTO Work Force / VOC Amsterdam (Hol.), rozhodujú: Viktorija Kijauskaite a Aušra Žaliene (obe Lit.)
2. kolo (13./14. 10. – 20./21. 10. 2018):
postupujúci z dvojice OTTO Work Force / VOC Amsterdam (Hol.) – Iuventa Michalovce (SR) – Nyköbing Falster Haandbold (Dán.)

 

Autor, Foto: SITA

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022