Načítavanie údajov ...

Juniorkám v druhom zápase nestačili sily

Slovensko-Rusko 13:46 (5:23)

Juniorkám nevyšiel už vstup do zápasu, keď trénerka Zdena Rajnohová požiadala o 2 Team Time-out v 12.minúte za stavu 12:0 pre súperky. Za stavu 13:0 sa podarilo skórovať Pastorekovej, po prvom polčase Slovenky prehrávali 23:5. Do druhého polčasu sa slovenky snažili nastúpiť rýchlo, čo sa im cez ruskú uzatvorenú obranu a výborne chytajúcu brankárku nedarilo, aj keď Slovenky skóre dokázali znížiť na začiatku druhého polčasu 2 rýchlymi gólmi na stav 7:24. Reprezentantky bojovali až do poslednej sekundy zápasu, v ktorom nakoniec proti rovesníčkam z Ruska prehrali vysokým rozdielom 46:13.

“Takýto zápas sa veľmi ťažko hodnotí. Vedeli sme aké sú Rusky rýchle a že majú vynikajúce prechody, na ktoré sme sa pripravovali. Jednoducho nás Rusky prevalcovali a nefungovalo nám v zápase vôbec nič. Na začiatku druhého polčasu, keď sme sa snažili vrátiť do zápasu, nám to bohužiaľ súper dlho nedovolil. Predovšetkým sa teraz musíme sústrediť na nedeľu na zápas so Slovinskom, ktorý budeme chcieť vyhrať.” povedala trénerka Zdena Rajnohová.

Slovensko – Rusko 13:46 (5:23)

Zostava a góly SR: Kondášová, Poláková, Oláhová – Trepáčová 2, Pustá, Popovcová, Žitňanová, Pastoreková 2, Jagodič 4, Demeter 1, Brunczvik, Holincová 1, L. Tomašechová, Michálková 1, R. Mészáros 1, Kóšová 1

pok. hody: 4/2 – 4/3, vylúčené: 6 – 1, rozhodovali: Sa a Sa (obé Por.), 150 divákov

Foto: ehfeuro

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022