Načítavanie údajov ...

Kostka doviedol Nové Veselí do finále Českého pohára

Tréner Peter Kostka postúpil s TJ Sokol Nové Veselí do finále Českého pohára mužov, keď v semifinále vyradili jeho zverenci družstvo Lovci Lovosice 31:24, k čomu prispeli Andrej Parolly i Anur Burnazovič jedným gólom. Súperom Nového Veselí v boji o trofej bude 23. februára v Karlových Varoch tím Plzne.

Hádzanárky OGC Nice Côte d’Azur Handball pokračujú v úspešnej sérii, v domácom prostredí zdolali Fleury Loiret 25:24 a už šesť ligových zápasov sú bez premožiteľa. Martina Školková premenila oba svoje strelecké pokusy a raz bola vylúčená.

Prekvapenie sa zrodilo v I. ruskej lige, keď v súboji o vedúcu priečku v A-skupine utrpel Rostov domáci debakel od CSKA Moskva 17:39, čo je pre tím asistenta trénera Tomáša Hlavatého druhá prehra za sebou.

V osemfinále Maďarského pohára sa Kisvárda pre zranenej Veroniky Habánkovej presadila proti Mosonmagyaróváru 31:24. Prehru hostiek nepomohol odvrátiť ani jeden gól Barbory Lancz. Simona Szarková nefigurovala medzi strelkyňami Siófoku pri výhre na palubovke Vasasu 32:24.

Autor: slovakhandball.sk
FOTO: https://www.facebook.com/hazena.noveveseli.cz/

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022