Načítavanie údajov ...

Krok predĺžil s Tatranom

Dominik Krok v Tatrane Prešov do konca sezóny 2020/2021

Slovenský hádzanársky reprezentant Dominik Krok bude aj ďalšie kroky svojej kariéry robiť v Tatrane Prešov. Úradujúci slovenský šampión v piatok oznámil, že s 28-ročnou ľavou spojkou sa dohodol na pokračovaní spolupráce. Bardejovský odchovanec bude hráčom Tatrana minimálne do konca sezóny 2020/2021. Platnosť Krokovho pôvodného kontraktu s najlepším slovenským hádzanárskym klubom súčasnosti mala uplynúť po aktuálnom ročníku.

„Výsledkom rokovaní, ktoré prebiehali od konca minulého roka, je predĺženie zmluvy o ďalšie dve sezóny. Tešíme sa na množstvo fantastických gólov a akcií v zeleno-bielom drese,“ uviedol Tatran Prešov prostredníctvom svojej oficiálnej facebookovej prezentácie k predĺženiu zmluvného vzťahu s Dominikom Krokom.

„Ďakujem Tatranu Prešov za možnosť byť súčasťou tímu ďalšie dve sezóny. Budem sa snažiť čo najviac a čo najlepšie pomôcť mužstvu k najväčším úspechom. Dúfam, že budem zdravý, naplním očakávania a budem prínosom. Zároveň by som sa rád poďakoval aj našim fanúšikom, ktorí nás stále ženú dopredu a aj vďaka ním sa tu cítim ako doma,“ poznamenal pre klubový web D. Krok.

Reprezentant SR je súčasťou Tatrana od roku 2010, keď prišiel do Prešova z rodného Bardejova. „Sme veľmi radi, že sme mohli skompletizovať a predĺžiť zmluvu s Dominikom, o ktorého kvalitách a prínose pre mužstvo niet pochýb. V mnohých zápasoch ukázal svoje kvality. Vie potiahnuť mužstvo, takže dúfam, že sa mu budú vyhýbať zranenia a pomôže nám svojimi výnimočnými streleckými aj atletickými schopnosťami. Sme radi, že zostáva v Tatrane,“ povedal generálny manažér prešovského Tatrana Miroslav Benický.

Autor: SITA, Foto: Tatran Prešov

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022