Načítavanie údajov ...

Liga majstrov mužov – 10. kolo – výsledkový súhrn

Súhrn výsledkov stretnutí 10. kola skupinovej fázy Ligy majstrov v hádzanej mužov 2018/2019

Súhrn výsledkov stretnutí 10. kola skupinovej fázy Ligy majstrov v hádzanej mužov 2018/2019:

A-skupina (víťaz priamo do štvrťfinále, tímy na 2. – 6. mieste do osemfinále):
FC Barcelona Lassa (Šp.) – HC Meškov Brest (Biel.) 41:32 (22:17)
HC Vardar Skopje (Maced.) – KS Vive Tauron Kielce (Poľ.) 28:27 (14:11)
Telekom Veszprém HC (Maď.) – Montpellier HB (Fr.) 25:19 (15:11)
IFK Kristianstad (Švéd.) – Rhein-Neckar Löwen (Nem.) 27:32 (13:18)

B-skupina (víťaz priamo do štvrťfinále, tímy na 2. – 6. mieste do osemfinále):
SG Flensburg-Handewitt (Nem.) – MOL-Pick Szeged (Maď.) 27:25 (14:14)
HC Prvo plinarsko društvo Záhreb (Chor.) – HC Motor Záporožie (Ukr.) 27:25 (14:11)
RK Celje Pivovarna Laško (Slovin.) – HBC Nantes (Fr.) 29:29 (15:19)
Paríž Saint-Germain Handball (Fr.) – Skjern Haandbold (Dán.) 38:28 (19:13)

C-skupina (prví dvaja do play-off o účasť v osemfinále):
Bjerringbro-Silkeborg (Dán.) – Sporting CP Lisabon (Portug.) 29:28 (16:16)
Besiktas Mogaz Istanbul (Tur.) – Čechovskí Medvedi (Rus.) 27:30 (17:17)
Tatran Prešov (SR) – HC Metalurg Skopje (Maced.) 30:24 (15:13)

Konečná tabuľka:
1. Bjerringbro-Silkeborg 10 8 0 2 323:273 16 – postup do play-off
2. Sporting 10 7 0 3 304:277 14 – postup do play-off
—————————————————————
3. Prešov 10 7 0 3 278:268 14
4. Čechovskí Medvedi 10 4 0 6 280:279 8
5. Besiktas 10 3 0 7 255:289 6
6. Metalurg 10 1 0 9 246:300 2

D-skupina (prví dvaja do play-off o účasť v osemfinále):
Wacker Thun (Švaj.) – Dinamo Bukurešť (Rum.) 29:33 (13:14), rozhodovali M. Baďura a J. Ondogrecula ml. (SR)
Riihimäen Cocks (Fín.) – Orlen Wisla Plock (Poľ.) 27:26 (10:15), delegát Ján Rudinský (SR)
Abanca Ademar León (Šp.) – Elverum Handball (Nór.) 24:24 (14:13)
Konečné poradie: 1. Dinamo Bukurešť 14 bodov, 2. Wisla Plock 14, 3. Elverum 13, 4. León 12, 5. Cocks 6, 6. Thun 1

Dvojice v play-off o účasť v osemfinále (prvé zápasy 20. – 24. 2. / odvety 27. 2. – 3. 3. 2019):
Sporting CP Lisabon (Portug.) – Dinamo Bukurešť (Rum.)
Orlen Wisla Plock (Poľ.) – Bjerringbro-Silkeborg (Dán.)

Autor: SITA, Foto: EHFCL

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022