Načítavanie údajov ...

Liga majstrov mužov – 3. kolo – výsledkový súhrn

Súhrn výsledkov stretnutí 3. kola skupinovej fázy Ligy majstrov v hádzanej mužov 2018/2019:

A-skupina (víťaz priamo do štvrťfinále, tímy na 2. – 6. mieste do osemfinále):
Rhein-Neckar Löwen (Nem.) – HC Meškov Brest (Biel.) 33:27 (18:13)
Telekom Veszprém HC (Maď.) – HC Vardar Skopje (Maced.) 25:27 (11:13)
IFK Kristianstad (Švéd.) – FC Barcelona Lassa (Šp.) 25:44 (14:19)
Montpellier HB (Fr.) – KS Vive Tauron Kielce (Poľ.) 26:29 (14:16)

B-skupina (víťaz priamo do štvrťfinále, tímy na 2. – 6. mieste do osemfinále):
HC Prvo plinarsko društvo Záhreb (Chor.) – Paríž Saint-Germain Handball (Fr.) 21:32 (9:15), rozhodovali Brunovský a Čanda (obaja SR)
RK Celje Pivovarna Laško (Slovin.) – SG Flensburg-Handewitt (Nem.) 23:20 (10:11)
HBC Nantes (Fr.) – Skjern Haandbold (Dán.) 35:27 (17:16)
HC Motor Záporožie (Ukr.) – MOL-Pick Szeged (Maď.) 31:32 (13:19)

C-skupina (prví dvaja do play-off o účasť v osemfinále):
Čechovskí Medvedi (Rus.) – Besiktas Mogaz Istanbul (Tur.) 22:24 (13:12)
Sporting Lisabon (Portug.) – Bjerringbro-Silkeborg (Dán.) 32:35 (14:19)
HC Metalurg Skopje (Maced.) – Tatran Prešov (SR) 24:29 (12:13)

Tabuľka:
1. Prešov 3 3 0 0 83:70 6
2. Bjerringbro-Silkeborg 3 2 0 1 98:86 4
3. Sporting 3 2 0 1 89:83 4
4. Besiktas 3 2 0 1 76:72 4
5. Čechovskí Medvedi 3 0 0 3 72:86 0
6. Metalurg 3 0 0 3 72:93 0

D-skupina (prví dvaja do play-off o účasť v osemfinále):
Dinamo Bukurešť (Rum.) – Wacker Thun (Švaj.) 35:34 (19:14)
Orlen Wisla Plock (Poľ.) – Riihimäen Cocks (Fín.) 34:18 (16:10), delegát: Rudinský (SR)
Elverum (Nór.) – Abanca Ademar León (Šp.) 30:25 (18:13)

Autor: SITA, Foto: RK Zagreb Facebook

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022