Načítavanie údajov ...

Liga majstrov mužov – 7. kolo – výsledkový súhrn

Súhrn výsledkov stretnutí 7. kola skupinovej fázy Ligy majstrov v hádzanej mužov 2018/2019:

A-skupina (víťaz priamo do štvrťfinále, tímy na 2. – 6. mieste do osemfinále):
Rhein-Neckar Löwen (Nem.) – Montpellier HB (Fr.) 37:27 (16:13)
IFK Kristianstad (Švéd.) – Telekom Veszprém HC (Maď.) 32:29 (14:15)
HC Vardar Skopje (Maced.) – FC Barcelona Lassa (Šp.) 26:30 (9:13)
HC Meškov Brest (Biel.) – KS Vive Tauron Kielce (Poľ.) 26:35 (13:15), rozhodovali: Brunovský a Čanda (SR)

B-skupina (víťaz priamo do štvrťfinále, tímy na 2. – 6. mieste do osemfinále):
Paríž Saint-Germain Handball (Fr.) – SG Flensburg-Handewitt (Nem.) 29:28 (12:15)
Skjern Haandbold (Dán.) – MOL-Pick Szeged (Maď.) 26:29 (15:14)
HC Motor Záporožie (Ukr.) – HBC Nantes (Fr.) 30:30 (15:14)
HC Prvo plinarsko društvo Záhreb (Chor.) – RK Celje Pivovarna Laško (Slovin.) 24:22 (11:9)

C-skupina (prví dvaja do play-off o účasť v osemfinále):
Čechovskí Medvedi (Rus.) – Bjerringbro-Silkeborg (Dán.) 24:30 (10:16)
HC Metalurg Skopje (Maced.) – Sporting CP Lisabon (Portug.) 24:31 (18:17)
Tatran Prešov (SR) – Besiktas Mogaz Istanbul (Tur.) 27:23 (18:11)

Tabuľka:
1. Bjerringbro-Silkeborg 7 6 0 1 232:186 12
2. Sporting 7 5 0 2 209:189 10
3. Prešov 7 5 0 2 192:177 10
4. Čechovskí Medvedi 7 2 0 5 181:193 4
5. Besiktas 7 2 0 5 177:203 4
6. Metalurg 7 1 0 6 171:214 2

D-skupina (prví dvaja do play-off o účasť v osemfinále):
Dinamo Bukurešť (Rum.) – Abanca Ademar León (Šp.) 35:30 (18:15)
Riihimäen Cocks (Fín.) – Wacker Thun (Švaj.) 31:29 (14:18)
Orlen Wisla Plock (Poľ.) – Elverum Handball (Nór.) 30:28 (17:15)

Autor: SITA, Foto: ehfcl.com

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022