Načítavanie údajov ...

MOL liga: Šláger Iuventa – Most sa v sobotu nehrá, počas víkendu tri zápasy

MOL liga žien 2021/2022 bude počas víkendu bez priameho súboja o vedúcu priečku medzi MŠK Iuventa Michalovce a DHK Baník Most. Náhradný termín bude známy neskôr.
Vedenie súťaže odložilo spomenutý šláger i ďalšie štyri zápasy 15. kola: DHK Zora Olomouc – KPR RUCH Chorzów, HC Plzeň – HK Slovan Duslo Šaľa, Sokol Písek – DHC Sokol Poruba a Handball PSG Zlín – Házená Kynžvart .
Hrať by sa mali v sobotu 22. 1. od 17.00 h dva duely 15. kola HK Hodonín – HC DAC Dunajská Streda a DHC Slavia Praha – AHT HC Tatran Stupava, v nedeľu 23. 1. od 11.00 h ešte dohrávka 10. kola KPR RUCH Chorzów – Házená Kynžvart.
Do programu zápasov – nielen na Zemplíne – zasiahla pandémia koronavírusu. „Vzhľadom k príznakom na ochorenie COVID-19 sme absolvovali PCR testovanie. Žiaľ, niekoľko výsledkov testov bolo pozitívnych. Riadiacemu orgánu MOL ligy sme v stredu 19. januára 2022 doručili informáciu o karanténnych opatreniach proti ochoreniu COVID-19 v našom družstve žien. Ten na základe uvedenej skutočnosti rozhodol o odložení majstrovského zápasu medzi nami a Mostom,“ informoval na klubovom webe michalovskej Iuventy tréner a zároveň športový riaditeľ Ján Beňadik, ktorého zverenky sú na čele tabuľky o bod pred rivalkami z Mosta. Prípadným víťazstvom by Michalovčanky mohli urobiť kľúčový krok k celkovému prvenstvu v súťaži.

Víkendový program MOL ligy v hádzanej žien 2021/2022:

15. kolo:
sobota 22. 1.:
17.00 h HK Hodonín – HC DAC Dunajská Streda
17.00 h DHC Slavia Praha – AHT HC Tatran Stupava
Stretnutia MŠK IUVENTA Michalovce – DHK Baník Most, DHK Zora Olomouc – KPR RUCH Chorzów, HC Plzeň – HK Slovan Duslo Šaľa, Sokol Písek – DHC Sokol Poruba a Handball PSG Zlín – Házená Kynžvart sú odložené.

dohrávka 10. kola:
nedeľa 23. 1.:
11.00 h KPR RUCH Chorzów – Házená Kynžvart

Autor: slovakhandball.sk
FOTO: https://iuventa-zhk.sk/

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022