Načítavanie údajov ...

Na Považí si zmerali sily nádeje na turnaji v minihádzanej

Nedeľa 27. marca 2022 patrila na Považí malým hádzanárom. Po dlhom čase sa vďaka uvoľneniu opatrení podarilo v športovej hale MŠK v Považskej Bystrici zorganizovať a odohrať turnaj v minihádzanej za účasti desiatich družstiev: MŠK Považská Bystrica „A“, MŠK Považská Bystrica „B“, MHáK Martin „A“, MHáK Martin „B“, HK Kúpele Bojnice „A“, HK Kúpele Bojnice „B“, SMF Žilina „A“, SMF Žilina „B“, MŠK HO Kysucké Nové Mesto „A“ a MŠK HO Kysucké Nové Mesto „B“.
„Všetky stretnutia sa skončili rovnakým výsledkom 0:0, keďže na týchto turnajoch nejde o výsledok, ale o radosť a zážitok pri hraní sa s loptou a strieľaní gólov. Chceli by sme, aby stretnutia v minihádzanej prinášali pozitívne zážitky a skúsenosti, aby sa deti naučili správať v skupine, v ktorej musia akceptovať prednosti aj nedostatky jednotlivcov,“ uviedla za organizátorov Katarína Opoldíková z MŠK Považská Bystrica.

Na turnaji sa zúčastnilo približne 100 detí z piatich klubov. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín. A-skupinu tvorili tímy s hráčmi ročníkov narodenia 2011 a mladší a B-skupiny ročníky narodenia 2013 a mladší.

Podujatie pomohli organizačne zabezpečiť muži extraligového družstva MŠK Považská Bystrica.

Fotogaléria z turnaja je k dispozícii na linku: https://mskpb.rajce.idnes.cz/2022_03_27_Minihadzana_turnaj/.

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022