Načítavanie údajov ...

Na Slovensko príde prednášať trénerská hádzanárska elita

Hádzanárski tréneri zo Slovenska, ale aj z celej Európy sa môžu tešiť na trénerský seminár s názvom Handball Coaches Seminar Slovakia, ktorý sa uskutoční od piatka 21. júna do nedele 23. júna 2019 v Bratislave. Účasť v úlohe lektorov na seminári už potvrdilo niekoľko špičkových trénerov ako napríklad Ambros Martín alebo Francisco Javier „Zupo“ Equisoain, Rolando Pusnik, Ferran Porrés, Dragan Djukic alebo Boba Acimov.

Program trénerského seminára HANDBALL COACHES SEMINAR SLOVAKIA

Cena trojdňového seminára pre slovenských trénerovj je 29 EUR, cena pre trénerov zo zahraničia je 49 EUR.

Ambros Martín je aktuálne trénerom rumunskej ženskej reprezentácie a ruského tímu Rostov-Don, s ktorým sa zúčastní aj Final Four 2019 ženskej Ligy majstrov v Budapešti. Ako tréner maďarského Győri Audi ETO KC vyhral ženskú Ligu majstrov 4-krát a v rokoch 2015-2018 bol vyhlásený za najlepšieho trénera ženskej Ligy majstrov.

Zupo Equisoain je španielsky tréner, ktorý v sezóne 2000/2001 vyhral Ligu majstrov s tímom Portland San Antonio. Neskôr trénoval taliansku reprezentáciu a aktuálne vedie španielsky tím Club Balonmano Benidorm.

Rolando Pusnik bol slovinským reprezentačným brankárom, aktuálne je trénerom brankárov Meshkovu Brest a v minulosti mal na starosti brankárov pri katarskej reprezentácii.

Ferran Porrés pôsobí v prestížnej akadémií španielskeho veľkoklubu FC Barcelona, kde aktuálne trénuje tím do 18 rokov.

Dragan Djukic je srbský tréner, aktuálne kormidelník rumunského ženského tímu CSM Bucuresti. V roku 2012 trénoval domáci výber Veľkej Británie na OH v Londýne.

Boba Acimov je kondičný tréner maďarského ženského tímu Siófok KC, čerstvého víťaza ženského Pohára EHF v sezóne 2018/2019.

Technický riaditeľ SZH Fernando Gurich, ktorý je jedným z hlavných organizátorov trénerského semináru poznamenal: „Teším sa, že budeme mať na Slovensku možnosť vidieť špičkových trénerov z klubov z celej Európy, ktorí prídu s veľmi zaujímavými prednáškami a praktickými tréningami. Je to určite veľká príležitosť pre všetkých slovenských trénerov ako nabrať nové dôležité skúsenosti a inšpiráciu a nemusieť pritom cestovať ďaleko. Týmto trénerským seminárom by sme chceli začať každoročnú tradíciu kvalitného trénerského seminára na Slovensku, ktorý by sa každým rokom zlepšoval a rozrastal.“

Kapacita seminára je limitovaná a preto je nutná včasná registrácia. Pre registráciu na Handball Coaches Seminar Slovakia je potrebné zaslať e-mail na adresu katusakova@slovakhandball.sk, následne vám budú zaslané informácie o uhradení poplatku za trénerský seminár.

Autor: slovakhandball.sk, Foto: facebook EHF

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022