Načítavanie údajov ...

Na Talianov nestačili dvakrát ani juniori SR

Nielen mužská hádzanárska reprezentácia musela dvakrát skloniť hlavu pred súpermi z Talianska, ale rovnako si počínali aj ich mladší nasledovníci. Juniori Slovenska si minulotýždňové sústredenie na Považí spestrili dvoma medzištátnymi prípravnými duelmi s Talianmi. Zverenci trénerskej dvojice Ján Kolesár – Michal Baran prehrali v Púchove prvý zápas 23:33 (12:15), za kratší koniec ťahali aj v nedeľňajšej odvete v Považskej Bystrici, ktorá sa skončila triumfom talianskych rovesníkov 26:18 (13:11).

„Vedeli sme. že Taliani majú svoju kvalitu. Súper od začiatku viedol a nám sa darilo do 50. min na súpera doťahovať. Náš výkon nebol katastrofálny, škoda záveru zápasu, kde sa Talianom postupne podarilo odskočiť na 10-gólový rozdiel. Z našej strany to nebolo veľmi presvedčivé a mal som miestami pocit, že chlapci hrali neisto, čo viedlo aj k viacerým chybám,“ uviedol pre zväzový web tréner juniorov SR Ján Kolesár a jeho kolega Michal Baran sa vyjadril k odvete: „Chceli sme sa poučiť z prvého vzájomného duelu. Prvý polčas bol z našej strany celkom solídny, ale neviem si vysvetliť, čo sa deje s nami v druhých polčasoch. Chýba nám základný prvok bojovnosť, bojíme sa, nie sme nebezpeční a nerobíme tlak na súpera.“

Výsledky prípravných zápasov reprezentácie juniorov SR:
PÚCHOV
Slovensko – Taliansko 23:33 (12:15)
Góly SR: Prikryl, Magdolen a Bogár po 4, Fech 3, Maliar, Kucsera a po Modrovský 2, Tóth, Sloboda.

POVAŽSKÁ BYSTRICA
Slovensko – Taliansko 18:26 (11:13)

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Autor: SITA

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022