Načítavanie údajov ...

Najlepšia sedmička SEHA League za február bez Prešovčanov, MVP pre brankára posledného tímu

Po septembri sa druhýkrát v sezóne nedostal nikto z hádzanárov Tatrana Prešov do elitného výberu SEHA League za uplynulý mesiac

Februárová najlepšia sedmička v 8. ročníku hádzanárskej SEHA Gazprom League je bez zastúpenia Tatrana Prešov. Do All Star tímu za február sa nedostal ani jeden hráč úradujúceho slovenského majstra, hoci zostavovateľov hviezdneho tímu v predchádzajúcich mesiacoch zaujali viacerí Prešovčania – brankár Igor Čupryna v decembri, v novembri Bruno Butorac, Tomáš Číp a tréner Slavko Goluža, v októbri Bruno Butorac a Januš Lapajne. Šarišania chýbajú medzi ocenenými v aktuálnej sezóne druhýkrát, predtým to bolo v septembri.

Do najlepšej sedmičky podľa jednotlivých postov za február sa dostali zástupcovia šiestich klubov. Trojnásobné zastúpenie má v nej Meškov Brest (Djordjič, Baranov a tréner Cadenas). Po jednom hráčovi sú v ňom z chorvátskeho tímu Nexe Našice (Tomič), srbského Železničaru Niš (Vejin), chorvátskeho PPD Záhreb (Mrakovčič), rumunskej Steauy Bukurešť (Florea) a bosnianskeho Izvidjaču Ljubuški (Kvesič). Nikto nezopakoval svoje zaradenie do elitného výberu z decembra. Fanúšikovia si za najužitočnejšieho hráča (MVP) vo februári zvolili Josipa Kvesiča.

All Star tím SEHA Gazprom League za február 2019:
brankár Josip Kvesič (Izvidjač Ljubuški) – ľavé krídlo Gabriel Florea (Steaua Bukurešť), ľavá spojka Peter Djordjič (Meškov Brest), stredná spojka Luka Mrakovčič (PPD Záhreb), pivot Mario Tomič (Nexe Našice), pravá spojka Predrag Vejin (Železničar 1949 Niš), pravé krídlo Maxim Baranov (Meškov Brest), tréner Manolo Cadenas (Meškov Brest)

Autor: SITA, Foto: sehaliga.com

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022