Načítavanie údajov ...

Najlepšia sedmička SEHA League za september bez Prešovčanov

Ôsmy ročník hádzanárskej SEHA Gazprom League pozná zloženie prvej najlepšej sedmičky v ročníku. Do All Star tímu za september sa tentoraz nedostali zástupcovia úradujúceho slovenského majstra Tatrana Prešov. Svojimi výkonmi upútali zostavovateľov hviezdneho tímu najmä hádzanári RK Vardar Skopje, ktorí spolu s hráčmi Nexe Našice nenašli v prvých štyroch vystúpeniach premožiteľa.

Do najlepšej sedmičky podľa jednotlivých postov za september sa dostali zástupcovia piatich klubov. Dominuje macedónsky líder súťaže HC Vardar Skopje s trojicou Milosavljev, Ferreira a Krištopans, ktorý bol v minulosti oporou prešovského Tatrana. Po jednom hráčovi sú v ňom z Izvidjaču Ljubuški z Bosny a Hercegoviny (Delič), macedónskeho Metalurgu Skopje (Jaganjac), bieloruského Meškova Brest (Baranov) i chorvátskeho Nexe Našice (Vozab). Trénerom mesiaca sa stal Hrvoje Horvat z Našíc, ktorého zverenci okúsili chuť prehry až v októbri na palubovke Tatrana (24:26).

All Star tím SEHA Gazprom League za september 2018:
brankár Dejan Milosavljev (Vardar Skopje) – ľavé krídlo Vedran Delič (Izvidjač Ljubuški), ľavá spojka Halil Jaganjac (Metalurg Skopje), stredná spojka Tomi Vozab (Nexe Našice), pivot Rogério Moraes Ferreira (Vardar Skopje), pravá spojka Dainis Krištopans (Vardar Skopje), pravé krídlo Maxim Baranov (Meškov Brest), tréner Hrvoje Horvat (Nexe Našice)

 

Autor: SITA, Foto: seha-liga.com

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022