Načítavanie údajov ...

NHE: Začína sa play-off, v sobotu všetky štyri štvrťfinálové súboje

Niké Handball extraliga v hádzanej mužov 2021/2022 pokračuje po pauze vyplnenej reprezentačnou prestávkou už vyraďovacou časťou. V sobotu 26. marca sú na programe úvodné duely štvrťfinálových sérií. V nich sa predstaví osem najlepších družstiev zo základnej časti (1. – 8., 2. – 7., 3. – 6. a 4. – 5.). O postup do semifinále sa bude hrať na dve víťazstvá s tým, že prvý a prípadný tretí zápas bude u lepšie umiestneného družstva po základnej časti.

Program odštartuje od 16.30 h v priamom televíznom prenose v rámci projektu „Niké Palubovka“ duel tímom HC Sporta Hlohovec a ŠKP Bratislava. Keďže ide o tabuľkových susedov, očakáva sa najvyrovnanejšia séria. V ďalších troch sú jasnými favoritmi sobotňajší hostitelia svojich súperov, od 18.00 h sa stretnú dvojice Tatran Prešov – HK Kúpele Bojnice, HK Košice – HáO TJ Slovan Modra a MŠK Považská Bystrica – MHC Štart Nové Zámky. Druhé zápasy sú na programe v stredu 30. marca, pričom súperi si vymenia výhodu domáceho prostredia.

Postupujúci budú potom bojovať o medailové pozície a tímy, ktoré vypadnú vo štvrťfinále, si predĺžia sezónu. Budú hrať o Ligový pohár, v ktorom sa rozhodne o konečnom umiestnení na 5. – 8. priečke (každý s každým doma – vonku, dovedna 6 kôl), pričom za umiestnenie v základnej časti získajú bonifikačné body (3 – 2 – 1 – 0).

Víkendový program Niké Handball extraligy mužov 2021/2022:

štvrťfinále play-off – prvé zápasy:
sobota 26. 3.
16.30 h HC Sporta Hlohovec – ŠKP Bratislava
18.00 h Tatran Prešov – HK Kúpele Bojnice
18.00 h HK Košice – HáO TJ Slovan Modra
18.00 h MŠK Považská Bystrica – MHC Štart Nové Zámky

Autor: slovakhandball.sk
FOTO: SZH

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022